ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

ADVENTNÍ BOOM

přidáno: 7. 12. 2014 8:55, autor: Stanislav Bendl   [ aktualizováno 7. 12. 2014 9:46 ]

Nový školní časopis právě vyšel!

Advent znamená očekávání příchodu, očekávání nového zrození. Letos k nám kromě Spasitele přichází i nový školní časopis navazující na dávné tradice svých předchůdců. A protože jde o opravdu velkou "pecku", jmenuje se BOOM! Založila jej skupinka studentů v čele se šéfredaktorkami Terezkami: Alvaradovou (kvarta) a Kráčmarovou (2.G).

První číslo je již vytištěno a v pondělí 8. 12. 2014 půjde do prodeje. Pokud k Vám do třídy nezavítají kameloti, k sehnání bude ve školním obchůdku u p. Nožičkové. Dozvíte se mnoho zajímavých informací: o Světovém dni toalet, o bostonském pití čaje, popřemýšlíte o ranním (ne) vstávání, o Vánocích, absolvujete duel, dodatečně podpoříte Movember a Octoberfest, seznámíte se s našimi úspěchy ve sportu (basket) i kulturními projekty (muzikál Král zbojníků), nakouknete též do do jazykového okénka, pouvažujete se studentem Maláskem, připomenete si roli Dobra a Zla etc.

Nezaváhejte a za pouhých 5 Kč si časopis kupte. Podpoříte tím také občanské sdružení Místo, čili vylepšíte životní standard opuštěným pejskům. A dobré skutky se o Vánocích (a nejen tehdy) přece mají konat, není-liž pravda?

P.S.

Pokud dostanete zájem zapojit se do redakční práce vznikajícího časopisu, stačí pouze obrátit se na zmíněné šéfredaktorky anebo na své češtináře…

ą
boom.jpg
(129k)
Stanislav Bendl,
7. 12. 2014 8:55
Comments