Aktuality Pedagogické poemy

přidáno: 7. 11. 2011 23:17, autor: Stanislav Bendl   [ aktualizováno 8. 11. 2011 6:35 ]

Vážení účastníci Poemy,

    vážení kolegové, milí studenti, vítáme Vás na 44. ročníku Pedagogické poemy v Nové Pace. Přejeme vám co nejpříjemnější pobyt v našem městě a na naší škole.

Obracím se na Vás jménem mediálního týmu, který dostal název APP neboli Aktuality Pedagogické poemy. Jeho členy tvoří studentky všech ročníků naší Střední odborné školy pedagogické (z 1.A to jsou Nikola Masopustová, Simona Hamáčková a Andrea Slepičková, ze 2.A Petra Stříbrná a Kateřina Michálková, ze 3.A Eliška Štěpová, Simona Plíhalová a Bára Zajfrtová , ze 4.A Michaela Kubíková a Kateřina Zatloukalová), ale také studenti ze 2.G gymnázia (Michaela Hrušková, Petr Kosejk a Jan Podzimek). Fotoreportérem celé akce bude Tomáš Melichárek z 1.G.

Reportéři APP budou navštěvovat různé aktivity v rámci konání celostátní přehlídky, pozorně sledovat dění, poté v nejrychlejší možné době sepíší aktuální článek nebo interview. Texty budou vytištěny ve fyzické podobě zde, na této nástěnce APP, a ve virtuální podobě je naleznete na webových stránkách školy -  https://sites.google.com/a/gymnp.cz/poema2011/. první reportáže, rozhovry, ankety ze včerejšího příjezdu jsou
již publikovány.

     Dovolte mi vyjádřit naději, že se Vám texty budou líbit, že si je rádi přečtete, že přispějí k tomu, že se u nás budete cítit dobře, prostě jako doma.
                                                                                                PaedDr. Stanislav Bendl
 
Comments