ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Aktuálně z Přírodovědné ligy

přidáno: 5. 1. 2015 0:09, autor: Josef Křeček
  • Během vánočních prázdnin byly vyhodnoceny a zveřejněny výsledky 4. kola. Dva soutěžící následně podali oprávněný protest s tím, že jejich výsledky nebyly do tabulky ani do celkového pořadí zahrnuty. Autor úlohy i koordinátor PL se tímto omlouvají za politováníhodné nedopatření, ke kterému dochází nejvýše dvakrát za deset let....:). Dvě řešení se prostě zatoulala, byla dohledána a nyní je už vše v pořádku. Opravené výsledky 4. kola i celkové výsledky po 4. kole jsou již na stránkách Přírodovědné ligy i stránkách školy a samozřejmě také na nástěnce Přírodovědné ligy ve 2. patře.
  • V pondělí 5.1.2015 končí Silvestrovská prémie Přírodovědné ligy. Ukázalo se, že vzhledem k neuvěřitelně tvořivému přístupu některých soutěžících bude její vyhodnocení poněkud náročnější - slov vytvořených z názvu PŘÍRODOVĚDNÁ LIGA je mnoho, dokonce mnohem více, než sám autor úlohy předpokládal...:). Jednotlivá řešení proto budou podrobena poradám se strýčkem Googlem, popřípadě jinými zdroji, a proto se prosím nedožadujte výsledků prémie v úterý 6.1. ráno....:). Vše zabere řádově několik týdnů, nicméně do startu 5. kola by měly být celkové výsledky k dispozici.
  • Nyní má Přírodovědná liga "zimní přestávku" a rozběhne se znovu 5. kolem, které odstartuje v úterý 3.2.2015. Již nyní prozraďme, že půjde o tématiku biologickou.
Comments