ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

ANGLICKÝ KLUB S MANDI PRO ŽÁKY PRIMY A SEKUNDY

přidáno: 1. 9. 2016 8:29, autor: Vlasta Drábková

Gymnázium a SOŠPg Nová Paka ve spolupráci s rodilou mluvčí Mandi Petrák nabízí tradiční Anglický klub pro všechny zájemce o bližší setkání s mluveným anglickým jazykem. Mandi klub zaměřuje podle potřeb jednotlivých členů, většina aktivit probíhá hravou formou. Cílem tohoto klubu je pracovat s ostychem mluvit cizím jazykem a  také se strachem z chybování, častými problémy českých škol i žáků. 

PRO ŽÁKY PRIMY

Klub bude probíhat od října do prosince, každé pondělí od 12:40 do 13:40 v budově školy, učebně č. 6 (2. patro, učebna jazyků). Škola bohužel nemá možnost pokrýt náklady na lektora ze svých zdrojů, proto je účast v klubu zpoplatněna. Částka se obvykle pohybuje mezi 30 a 40 Kč za jednu hodinu, a to dle počtu zájemců.

PRO ŽÁKY SEKUNDY

Klub bude probíhat od října do prosince, každé pondělí od 13:50 do 14:50 v budově školy, učebně č. 6 (2. patro, učebna jazyků). Škola bohužel nemá možnost pokrýt náklady na lektora ze svých zdrojů, proto je účast v klubu zpoplatněna. Částka se obvykle pohybuje okolo 40 Kč za jednu hodinu, a to podle počtu zájemců.

Přihlášky do klubu obdrží primáni i sekundáni během prvních hodin angličtiny od svých vyučujících. Věříme, že žáky i rodiče tato nabídka zaujme a v hojném počtu ji využijí.

Comments