ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2011/12 po 2. kole

přidáno: 3. 11. 2011 2:05, autor: Josef Křeček

V případě bodové rovnosti je výše postaven soutěžící z nižšího ročníku. Číslo v závorce za jménem soutěžícího označuje jeho umístění po 1. kole (samozřejmě jen v případě, že se 1. kola zúčastnil). Bližší informace o výsledcích samotného 2. kola v sekci Přírodovědná liga/Řešení a na nástěnce Přírodovědné ligy.

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kristýna Voráčková (1.)

septima

218

2.

Jan Nálevka (3.)

1.G

217

3.

Radka Pluchová (2.)

2.G

214

4.

Pavel Brodský (4.)

oktáva

212

5.

Nikola Šotolová (5.)

septima

209

6.

Daniel Bukovský (10,)

sexta

188

7.

Vojtěch Tázlar (8.)

kvinta

182

8.

Sára Jirková (13.)

kvarta

178

9.

Pavlína Vágenknechtová (12.)

sexta

176

10.

David Broul (7.)

kvinta

171

11.

Stanislav Tázlar (16.)

tercie

163

12.

Šárka Bukovská (9.)

kvarta

155

13.

Simona Lánská (14.)

tercie

150

14.

Lukáš Zívr (11.)

2.G

146

15.

Helena Macková (15.)

tercie

128

16.

Jan Kubát (18.)

2.G

107

17.

Martin Moravec (6.)

tercie

102

18.

Johana Tláskalová (19.)

tercie

99

19.

Petr Mokrý

tercie

98

20.

Matěj Svoboda

3.G

98

21.

Kateřina Kmínková (22.)

sexta

91

22.

Marek Komárek

4.G

78

23.

Marek Nádvorník

prima

69

24.

Pavel Hylmar (17.)

sexta

69

25.

Jan Šmidrkal

oktáva

66

26.

Věra Praislerová

prima

61

27.

Petr Geiger (20.)

3.G

48

28.

Jaroslav Macek (21.)

3.G

38

29.

Vojtěch Pour

prima

30

30.

Iveta Sehnalová

prima

20

Kategorie Junior:

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Sára Jirková (3.)

kvarta

178

2.

Stanislav Tázlar (4.)

tercie

163

3.

Šárka Bukovská (2.)

kvarta

155

4.

Simona Lánská (5.)

tercie

150

5.

Helena Macková (6.)

tercie

128

6.

Martin Moravec (1.)

tercie

102

7.

Johana Tláskalová (7.)

tercie

99

8.

Petr Mokrý

tercie

98

9.

Marek Nádvorník

prima

69

10.

Věra Praislerová

prima

61

11.

Vojtěch Pour

prima

30

12.

Iveta Sehnalová

prima

20

Comments