ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2011/12 po 5. kole

přidáno: 16. 2. 2012 22:37, autor: Josef Křeček

V případě bodové rovnosti je výše postaven soutěžící z nižšího ročníku. Číslo v závorce za jménem soutěžícího označuje jeho umístění po 4. kole. Soutěžící vytištění tučně jsou již nyní úspěšnými řešiteli letošního ročníku Přírodovědné ligy (hranice 450 bodů), soutěžící označení kurzívou jsou jistými účastníky Exkurze Přírodovědné ligy 2012 do Národního technického muzea v Praze (12.4.2012), neboť již dosáhli potřebných minimálně 225 bodů.

Do Přírodovědné ligy mistrů (27.3.2012) postoupí 15 nejlepších úspěšných řešitelů (podmínkou účasti je tedy dosažení 450 bodů). Z tabulky je patrné, že reálnou šanci na dosažení mety 450 bodů mají soutěžící až po 18. místo, na dosažení hranice 225 bodů a tedy účast na exkurzi mají alespoň teoreticky šanci všichni soutěžící uvedení v tabulce.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kristýna Voráčková (1.)

septima

598

2.

Pavel Brodský (2.)

oktáva

569

3.

Radka Pluchová (3.)

2.G

543

4.

Vojtěch Tázlar (5.)

kvinta

530

5.

Jan Nálevka (4.)

1.G

520

6.

Nikola Šotolová (6.)

septima

504

7.

Sára Jirková (9.)

kvarta

499

8.

David Broul (7.)

kvinta

492

9.

Pavlína Vágenknechtová (8.)

sexta

483

10.

Daniel Bukovský (11.)

sexta

456

11.

Šárka Bukovská (14.)

kvarta

429

12.

Matěj Svoboda (13.)

3.G

428

13.

Marek Komárek (17.)

4.G

406

14.

Stanislav Tázlar (10.)

tercie

397

15.

Lukáš Zívr (14.)

3.G

362

16.

Simona Lánská (15.)

tercie

347

17.

Jakub Tegel (19.)

prima

337

18.

Petr Mokrý (12.)

tercie

271

19.

Jan Kubát (18.)

2.G

188

20.

Jaroslav Macek (29.)

3.G

167

21.

Helena Macková (20.)

tercie

160

22.

Dan Foltýn (-)

3.G

144

23.

Marek Nádvorník (21.)

prima

114

24.

Martin Moravec (22.)

tercie

102

25.

Johana Tláskalová (23.)

tercie

99

26.

Kateřina Kmínková (24.)

sexta

91

27.

Pavel Hylmar (25.)

sexta

69

28.

Jan Šmidrkal (26.)

oktáva

66

29.

Věra Praislerová (27.)

prima

61

30.

Petr Geiger (28.)

3.G

48

31.

Iveta Sehnalová (30.)

prima

32

32.

Vojtěch Pour (31.)

prima

30

 

Kategorie Junior:

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Sára Jirková (1.)

kvarta

499

2.

Šárka Bukovská (4.)

kvarta

429

3.

Stanislav Tázlar (2.)

tercie

397

4.

Simona Lánská (5.)

tercie

347

5.

Jakub Tegel (6.)

prima

337

6.

Petr Mokrý (3.)

tercie

271

7.

Helena Macková (7.)

tercie

160

8.

Marek Nádvorník (8.)

prima

114

9.

Martin Moravec (9.)

tercie

102

10.

Johana Tláskalová (10.)

tercie

99

11.

Věra Praislerová (11.)

prima

61

12.

Iveta Sehnalová (12.)

prima

32

13.

Vojtěch Pour (13.)

prima

30

Comments