ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2011/12 po 6. kole

přidáno: 14. 3. 2012 23:41, autor: Josef Křeček

V případě bodové rovnosti je výše postaven soutěžící z nižšího ročníku. Číslo v závorce za jménem soutěžícího označuje jeho umístění po 5. kole. Soutěžící vytištění tučně jsou úspěšnými řešiteli letošního ročníku Přírodovědné ligy (hranice 450 bodů), soutěžící označení kurzívou jsou účastníky Exkurze Přírodovědné ligy 2012 do Národního technického muzea v Praze (12.4.2012), neboť dosáhli potřebných minimálně 225 bodů.

Do Přírodovědné ligy mistrů (27.3.2012) postupuje 15 nejlepších úspěšných řešitelů. Jsou to Kristýna Voráčková, Pavel Brodský, Vojtěch Tázlar, Radka Pluchová, Jan Nálevka, David Broul, Nikola Šotolová, Sára Jirková, Pavlína Vágenknechtová, Daniel Bukovský, Marek Komárek, Šárka Bukovská, Stanislav Tázlar, Simona Lánská, Lukáš Zívr.

Na exkurzi do Národního technického muzea 12.4.2012 pojedou: Kristýna Voráčková, Pavel Brodský, Vojtěch Tázlar, Radka Pluchová, Jan Nálevka, David Broul, Nikola Šotolová, Sára Jirková, Pavlína Vágenknechtová, Daniel Bukovský, Marek Komárek, Šárka Bukovská, Stanislav Tázlar, Simona Lánská, Lukáš Zívr, Matěj Svoboda, Jakub Tegel, Helena Macková, Petr Mokrý.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kristýna Voráčková (1.)

septima

796

2.

Pavel Brodský (2.)

oktáva

746

3.

Vojtěch Tázlar (4.)

kvinta

722

4.

Radka Pluchová (3.)

2.G

707

5.

Jan Nálevka (5.)

1.G

700

6.

David Broul (8.)

kvinta

691

7.

Nikola Šotolová (6.)

septima

669

8.

Sára Jirková (7.)

kvarta

663

9.

Pavlína Vágenknechtová (9.)

sexta

629

10.

Daniel Bukovský (10.)

sexta

619

11.

Marek Komárek (13.)

4.G

603

12.

Šárka Bukovská (11.)

kvarta

590

13.

Stanislav Tázlar (10.)

tercie

568

14.

Simona Lánská (16.)

tercie

500

15.

Lukáš Zívr (15.)

2.G

464

16.

Matěj Svoboda (12.)

3.G

428

17.

Jakub Tegel (19.)

prima

337

18.

Helena Macková (21.)

tercie

288

19.

Petr Mokrý (18.)

tercie

271

20.

Jan Kubát (19.)

2.G

188

21.

Jaroslav Macek (20.)

3.G

167

22.

Johana Tláskalová (25.)

tercie

164

23.

Dan Foltýn (22.)

3.G

144

24.

Marek Nádvorník (23.)

prima

114

25.

Martin Moravec (24.)

tercie

102

26.

Kateřina Kmínková (26.)

sexta

91

27.

Pavel Hylmar (27.)

sexta

69

28.

Jan Šmidrkal (28.)

oktáva

66

29.

Věra Praislerová (29.)

prima

61

30.

Petr Geiger (30.)

3.G

48

31.

Iveta Sehnalová (31.)

prima

32

32.

Vojtěch Pour (32.)

prima

30

 

Kategorie Junior:

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Sára Jirková (1.)

kvarta

663

2.

Šárka Bukovská (2.)

kvarta

590

3.

Stanislav Tázlar (3.)

tercie

568

4.

Simona Lánská (4.)

tercie

500

5.

Jakub Tegel (5.)

prima

337

6.

Helena Macková (7.)

tercie

288

7.

Petr Mokrý (6.)

tercie

271

8.

Johana Tláskalová (10.)

tercie

164

9.

Marek Nádvorník (8.)

prima

114

10.

Martin Moravec (9.)

tercie

102

11.

Věra Praislerová (11.)

prima

61

12.

Iveta Sehnalová (12.)

prima

32

13.

Vojtěch Pour (13.)

prima

30

Comments