ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2012/13 po 2. kole

přidáno: 2. 11. 2012 2:40, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 2. 11. 2012 2:44 ]

Po 2. kole máme již 11 jistých účastníků exkurze do Temelína, dalších 5 soutěžících je jen několik málo bodů od magické hranice 200 bodů a není nereálné, že tuto hranici po 3. kole pokoří možná až 29 soutěžících! V čele celkového pořadí se usadila vítězka loňského ročníku Kristýna Voráčková, bodové odstupy v čele jsou však minimální a o ničem zatím není rozhodnuto.

V kategorii Junior máme zatím 5 „Temelíňáků“ a také zde je startovní pole zatím velmi vyrovnané.

Účast celkem 40 soutěžících je už nyní absolutním rekordem všech ročníků, kdy Přírodovědná liga probíhala čistě jako individuální soutěž (což byly všechny ročníky
od 3. ročníku 2006/2007).

V případě bodové rovnosti je výše postaven soutěžící z nižšího ročníku. Číslo v závorce
za jménem soutěžícího označuje jeho umístění po 1. kole. Soutěžící označení kurzívou jsou již nyní jistými účastníky Exkurze Přírodovědné ligy 2012 do Jaderné elektrárny Temelín (11.4.2012), neboť již dosáhli potřebných minimálně 200 bodů.

Řešení a bodové výsledky 2. kola najdete na https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/aktualne/reseniabodovevysledky2kolaprirodovedneligy201213

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kristýna Voráčková (4.)

oktáva

221

2.

Josef Kužel (8.)

1.G

219

3.

Nikola Šotolová (14.)

oktáva

215

4.

Petr Mokrý (11.)

kvarta

214

5.

Jakub Tegel (7.)

sekunda

210

6.

Ondřej Pavelka (16.)

oktáva

209

7.

Stanislav Tázlar (15.)

kvarta

206

8.-9.

David Broul (3.)

sexta

203

8.-9.

Vojtěch Tázlar (17.)

sexta

203

10.

Karolína Nálevková (9.)

prima

201

11.

Martin Nýdrle (1.)

kvarta

201

12.

Daniel Pospíšil (10.)

prima

198

13.

Jakub Zvelebil (5.)

oktáva

195

14.

Veronika Válková (12.)

kvinta

194

15.

Marek Pospíšil (13.)

2.G

193

16.

Simona Fajferová (2.)

kvinta

189

17.

Sára Jirková (21.-22.)

kvinta

169

18.

Karolína Stuchlíková (6.)

2.G

166

19.

Pavlína Vágenknechtová (19.-20.)

septima

162

20.

Tomáš Kilian (27.-28.)

prima

154

21.

Simona Lánská (23.)

kvarta

149

22.

Veronika Mašková (21.-22.)

1.G

148

23.

Radka Pluchová (24.)

3.G

146

24.

Jan Nálevka (18.)

2.G

137

25.

Karel Šimek (29.)

4.G

136

26.

Vojtěch Zívr (32.)

1.G

132

27.

Johana Tláskalová (30.)

kvarta

129

28.

Lenka Labaštová (31.)

tercie

127

29.

Jakub Veselý (34.)

prima

123

30.

Šárka Bukovská (25.)

kvinta

123

31.

Monika Klazarová (27.-28.)

prima

119

32.

Vladimír Vojáček

oktáva

98

33.

Richard Králíček (33.)

prima

95

34.

Monika Dohnalová

3.G

83

35.

Vojtěch Řehák

tercie

77

36.

Helena Macková

kvarta

74

37.

Kateřina Kmínková

septima

70

38.

Kateřina Dobrá

septima

62

39.

Viktor Mojžiš

kvarta

52

40.

Jiří Šorm

kvarta

42

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Petr Mokrý (5.)

kvarta

214

2.

Jakub Tegel (2.)

sekunda

210

3.

Stanislav Tázlar (6.)

kvarta

206

4.

Karolína Nálevková (3.)

prima

201

5.

Martin Nýdrle (1.)

kvarta

201

6.

Daniel Pospíšil (4.)

prima

198

7.

Tomáš Kilian (9.-10.)

prima

154

8.

Simona Lánská (7.)

kvarta

149

9.

Johana Tláskalová (11.)

kvarta

129

10.

Lenka Labaštová (12.)

tercie

127

11.

Jakub Veselý (14.)

prima

123

12.

Monika Klazarová (9.-10.)

prima

119

13.

Richard Králíček (13.)

prima

95

14.

Vojtěch Řehák

tercie

77

15.

Helena Macková

kvarta

74

16.

Viktor Mojžiš

kvarta

52

17.

Jiří Šorm

kvarta

42

Comments