ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2013/2014 po 4. kole

přidáno: 18. 12. 2013 22:30, autor: Josef Křeček

Po náročném čtvrtém kole má letošní Přírodovědná liga rekordních 48 soutěžících, z toho 16 v kategorii Junior. Počet účastníků dubnové exkurze  do Techmania Science Center v Plzni vzrostl již na 28 (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou). Mnozí další jsou této metě „na dostřel“.  A navíc máme prvního úspěšného řešitele celého ročníku – Petr Mokrý zatím o 11 bodů překročil limit pro získání titulu úspěšného řešitele Přírodovědné ligy, který je 400 bodů. Na exkurzi pak postupuje 40 nejlepších soutěžících s minimálním ziskem 200 bodů, proto má smysl bojovat dál i po dosažení mety 200 bodů (zisk přes 200 bodů na 41. nebo horším místě by na účast na exkurzi nestačil).

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 3. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

Nyní následuje tradiční Silvestrovská prémie (letos ovšem ve značně netradiční podobě), která potrvá do 9.1.2014. Pak bude mít Přírodovědná liga „pololetní přestávku“ a přihlásí se znovu 30.1.2014.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Petr Mokrý (1.)

kvinta

411

2.

Vojtěch Zívr (7.)

2.G

388

3.

Vojtěch Tázlar  (5.)

septima

385

4.

Kristýna Vojtíšková (2.)

1.G

372

5.

Simona Lánská (3.)

kvinta

371

6.

Monika Dohnalová (15.)

4.G

355

7.

Pavlína Vágenknechtová (4.)

oktáva

336

8.

Veronika Válková (13.)

sexta

329

9.

David Broul (9.)

septima

324

10.

Stanislav Tázlar (14.)

kvinta

315

11.

Denisa Tichá (18.)

tercie

309

12.

Jan Nálevka (12.)

3.G

305

13.

Albert Hylmar (6.)

prima

301

14.-15.

Aneta Martinková (17.)

1.G

294

14.-15.

Ondřej Havlík (19.)

1.G

294

16.

Klára Kotyková (8.)

tercie

292

17.

Josef Kužel (16.)

2.G

291

18.

Barbora Jelínková (10.)

sexta

286

19.

Zuzana Vodnárková (11.)

4.G

265

20.

Jakub Tegel (21.)

tercie

263

21.

Daniel Pospíšil (20.)

sekunda

261

22.

Martin  Nýdrle (22.)

kvinta

257

23.

Veronika Mašková (23.)

2.G

245

24.

Šárka Bukovská (26.-27.)

sexta

232

25.

Sára Jirková (26.-27.)

sexta

220

26.

Lucie Šepsová (29.-30.)

kvinta

213

27.

Karolína Nálevková (32.)

sekunda

206

28.

Tereza Kráčmarová (28.)

1.G

203

29.

Kristýna Matoušová (35.)

1.G

194

30.

Jiří Šorm (29.-30.)

kvinta

191

31.

Adéla Frýbová (37.)

2.G

187

32.

Radka Grohová (31.)

1.A

185

33.

Karolína Nosková (33.)

tercie

181

34.

Barbora Labíková (24.)

1.G

181

35.

Johana Tláskalová (25.)

kvinta

178

36.

Radim Cimbál (34.)

prima

167

37.

Richard Králíček (41.)

sekunda

161

38.

Viktorie Jirková (39.)

sekunda

151

39.

Sára Konířová (36.)

1.G

150

40.

Karolína Stuchlíková (38.)

3.G

140

41.

Marek Nádvorník (40.)

tercie

123

42.

Daniel Plecháč (43.)

1.G

113

43.

Jakub Veselý (42.)

sekunda

112

44.

Jan Burkert (47.)

prima

 95

45.

Věra Macháčková (44.)

prima

 78

46.

David Krch (45.)

prima

 64

47.

Tomáš Honejsek (46.)

1.G

 62

48.

Vojtěch Pour

tercie

 11

 

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Denisa Tichá (3.)

tercie

309

2.

Albert Hylmar (1.)

prima

301

3.

Klára Kotyková (2.)

tercie

292

4.

Jakub Tegel (5.)

tercie

263

5.

Daniel Pospíšil (4.)

sekunda

261

6.

Karolína Nálevková (6.)

sekunda

206

7.

Karolína Nosková (7.)

tercie

181

8.

Radim Cimbál (8.)

prima

167

9.

Richard Králíček (11.)

sekunda

161

10.

Viktorie Jirková (9.)

sekunda

151

11.

Marek Nádvorník (5.)

tercie

123

12.

Jakub Veselý (12.)

sekunda

112

13.

Jan Burkert (15.)

prima

 95

14.

Věra Macháčková (13.)

prima

 78

15.

David Krch (14.)

prima

 64

16.

Vojtěch Pour

tercie

 11

Comments