ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2013/2014 po 6. kole (po skončení základní části)

přidáno: 20. 3. 2014 3:38, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 20. 3. 2014 5:46 ]

A je rozhodnuto! Známe úspěšné řešitele, finalisty 10. ročníku Přírodovědné ligy i účastníky dubnové exkurze do 3D planetária v areálu plzeňské Techmanie:

 

Finalisté a současně úspěšní řešitelé 10. ročníku Přírodovědné ligy: (15 řešitelů, kteří získali alespoň 400 bodů): Vojtěch Zívr, Vojtěch Tázlar, Simona Lánská, Petr Mokrý, Pavlína Vágenknechtová, Kristýna Vojtíšková, Stanislav Tázlar,  David Broul, Veronika Válková, Josef Kužel, Ondřej Havlík, ,Albert Hylmar, Klára Kotyková, Denisa Tichá, Martin Nýdrle.

 

Finále – Přírodovědná liga mistrů – proběhne ve středu 2. dubna 2014 od 7.55 do 9.35 v učebně č. 14. Mimochodem – finále slibuje nevídané drama: 4 soutěžící  na prvních čtyřech místech v rozpětí 5 bodů, to tu ještě nebylo!

 

Úspěšní řešitelé a současně  finalisté jsou v tabulce vytištěni tučně.

 

Další účastníci exkurze Techmania Plzeň 24. 4. 2014 (v tabulce vyznačeni kurzívou, získali nejméně 200 bodů): Jakub Tegel, Barbora Jelínková, Aneta Martinková, Sára Jirková, Monika Dohnalová, Lucie Šepsová, Jan Nálevka, Jiří Šorm, Johana Tláskalová, Šárka Bukovská, Karolína Nosková, Veronika Mašková, Radim Cimbál, Adéla Frýbová, Zuzana Vodnárková,  Barbora Labíková, Daniel Pospíšil, Viktorie Jirková, Daniel Plecháč, Karolína Nálevková, Karolína Stuchlíková, Kristýna Matoušová, Radka Grohová, Tereza Kráčmarová, Richard Králíček.

 

Celkem tedy bude mít dubnová exkurze rekordních 40 účastníků.

 

 V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 5. kole.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Vojtěch Zívr (1.)

2.G

597

2.

Vojtěch Tázlar (4.)

septima

595

3.

Simona Lánská (2.)

kvinta

593

4.

Petr Mokrý (3.)

kvinta

592

5.

Pavlína Vágenknechtová (7.)

oktáva

556

6.

Kristýna Vojtíšková (5.)

1.G

541

7.

Stanislav Tázlar (6.)

kvinta

534

8.

David Broul (8.)

septima

528

9.

Veronika Válková (9.)

sexta

480

10.

Josef Kužel (11.)

2.G

466

11.

Ondřej Havlík (10.)

1.G

460

12.

Albert Hylmar (14.)

prima

448

13.

Klára Kotyková (16.)

tercie

435

14.

Denisa Tichá (12.)

tercie

428

15.

Martin Nýdrle (17.)

kvinta

401

16.

Jakub Tegel (20.)

tercie

390

17.

Barbora Jelínková (18.)

sexta

373

18.

Aneta Martinková (13.)

1.G

364

19.

Sára Jirková (24.)

sexta

360

20.

Monika Dohnalová (15.)

4.G

355

21.

Lucie Šepsová (21.)

kvinta

352

22.

Jan Nálevka (19.)

3.G

347

23.

Jiří Šorm (27.)

kvinta

344

24.

Johana Tláskalová (30.)

kvinta

300

25.

Šárka Bukovská (29.)

sexta

293

26.

Karolína Nosková (35.)

tercie

275

27.

Veronika Mašková (22.)

2.G

267

28.

Radim Cimbál (32.)

prima

265

29.

Adéla Frýbová (23.)

2.G

265

30.

Zuzana Vodnárková (25.)

4.G

265

31.

Barbora Labíková (26.)

1.G

263

32.

Daniel Pospíšil (28.)

sekunda

261

33.

Viktorie Jirková (40.)

sekunda

257

34.

Daniel Plecháč (37.)

1.G

240

35.

Karolína Nálevková (34.)

sekunda

231

36.

Karolína Stuchlíková (39.)

3.G

229

37.

Kristýna Matoušová (31.)

1.G

228

38.

Radka Grohová (36.)

1.A

226

39.

Tereza Kráčmarová (33.)

1.G

214

40.

Richard Králíček (38.)

sekunda

208

41.

Jakub Veselý (42.)

sekunda

185

42.

Sára Konířová (41.)

1.G

150

43.

Věra Macháčková (44.)

prima

134

44.

Marek Nádvorník (43.)

tercie

123

45.

Jan Burkert (45.)

prima

 95

46.

David Krch (46.)

prima

 64

47.

Tomáš Honejsek (47.)

1.G

 62

48.

Vojtěch Pour (48.)

tercie

 11



Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Albert Hylmar (2.)

prima

448

2.

Klára Kotyková (3.)

tercie

435

3.

Denisa Tichá (1.)

tercie

428

4.

Jakub Tegel (4.)

tercie

390

5.

Karolína Nosková (8.)

tercie

275

6.

Radim Cimbál (6.)

prima

265

7.

Daniel Pospíšil (5.)

sekunda

261

8.

Viktorie Jirková (10.)

sekunda

257

9.

Karolína Nálevková (7.)

sekunda

231

10.

Richard Králíček (9.)

sekunda

208

11.

Jakub Veselý (11.)

sekunda

185

12.

Věra Macháčková (13.)

prima

134

13.

Marek Nádvorník (12.)

tercie

123

14.

Jan Burkert (14.)

prima

 95

15.

David Krch (15.)

prima

 64

16.

Vojtěch Pour (16.)

tercie

 11

Comments