ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2013/2014 po Silvestrovské prémii

přidáno: 11. 1. 2014 10:20, autor: Josef Křeček

Po netradiční Silvestrovské prémii s 15 účastníky máme již 4 úspěšné řešitele celého ročníku (nad 400 bodů, v tabulce vytištěni tučně).  Počet účastníků dubnové exkurze  do Techmania Science Center v Plzni zatím setrval na 28 (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou), ale dalším 7 soutěžícím k  metě 200 bodů zbývá méně než 20 bodů a dá se očekávat její překročení již v 5. kole, které po „zimní přestávce“ začne ve čtvrtek 30. 1. 2014. Připomeňme, že na exkurzi postupuje 40 nejlepších soutěžících s minimálním ziskem 200 bodů po 6. kole, proto má smysl bojovat dál i po dosažení  200 bodů (zisk přes 200 bodů na 41. nebo horším místě by na účast na exkurzi nestačil).

 

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 4. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Vojtěch Zívr (2.)

2.G

438

2.

Vojtěch Tázlar (3.)

septima

430

3.

Petr Mokrý (1.)

kvinta

411

4.

Simona Lánská (5.)

kvinta

406

5.

Kristýna Vojtíšková (4.)

1.G

372

6.

Pavlína Vágenknechtová (4.)

oktáva

366

7.

Veronika Válková (8.)

sexta

359

8.

Stanislav Tázlar (10.)

kvinta

355

9.

Monika Dohnalová (6.)

4.G

355

10.

David Broul (9.)

septima

339

11.

Klára Kotyková (16.)

tercie

327

12.

Denisa Tichá (18.)

tercie

319

13.

Albert Hylmar (13.)

prima

306

14.

Josef Kužel (17.)

2.G

306

15.

Jan Nálevka (12.)

3.G

305

16.

Ondřej Havlík (14.-15.)

1.G

295

17.

Aneta Martinková (14.-15.)

1.G

294

18.

Barbora Jelínková (18.)

sexta

286

19.

Zuzana Vodnárková (19.)

4.G

265

20.

Jakub Tegel (20.)

tercie

263

21.

Martin Nýdrle (22.)

kvinta

262

22.

Daniel Pospíšil (21.)

sekunda

261

23.

Veronika Mašková (23.)

2.G

245

24.

Šárka Bukovská (24.)

sexta

232

25.

Sára Jirková (25.)

sexta

220

26.

Lucie Šepsová (26.)

kvinta

213

27.

Karolína Nálevková (27.)

sekunda

206

28.

Tereza Kráčmarová (28.)

1.G

203

29.

Radim Cimbál (36.)

prima

197

30.

Kristýna Matoušová (29.)

1.G

194

31.

Jiří Šorm (30.)

kvinta

191

32.

Adéla Frýbová (31.)

2.G

187

33.

Radka Grohová (32.)

1.A

185

34.

Karolína Nosková (33.)

tercie

181

35.

Barbora Labíková (34.)

1.G

181

36.

Johana Tláskalová (35.)

kvinta

178

37.

Richard Králíček (37.)

sekunda

161

38.

Viktorie Jirková (38.)

sekunda

151

39.

Sára Konířová (39.)

1.G

150

40.

Karolína Stuchlíková (40.)

3.G

145

41.

Marek Nádvorník (41.)

tercie

123

42.

Daniel Plecháč (42.)

1.G

113

43.

Jakub Veselý (43.)

sekunda

112

44.

Jan Burkert (44.)

prima

 95

45.

Věra Macháčková (45.)

prima

 78

46.

David Krch (46.)

prima

 64

47.

Tomáš Honejsek (47.)

1.G

 62

48.

Vojtěch Pour (48.)

tercie

 11

 

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (3.)

tercie

327

2.

Denisa Tichá (1.)

tercie

319

3.

Albert Hylmar (2.)

prima

306

4.

Jakub Tegel (4.)

tercie

263

5.

Daniel Pospíšil (5.)

sekunda

261

6.

Karolína Nálevková (6.)

sekunda

206

7.

Radim Cimbál (8.)

prima

197

8.

Karolína Nosková (7.)

tercie

181

9.

Richard Králíček (9.)

sekunda

161

10.

Viktorie Jirková (10.)

sekunda

151

11.

Marek Nádvorník (11.)

tercie

123

12.

Jakub Veselý (12.)

sekunda

112

13.

Jan Burkert (13.)

prima

 95

14.

Věra Macháčková (14.)

prima

 78

15.

David Krch (15.)

prima

 64

16.

Vojtěch Pour (16.)

tercie

 11

Comments