ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2014/2015 po 2. kole a Speciální prémii

přidáno: 5. 11. 2014 12:36, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 10. 11. 2014 0:04 ]

Po prvních dvou kolech letošního ročníku (a také po Speciální prémii, spojené s projektem Studenti čtou a píší noviny) máme 41 soutěžících ze 13 tříd (všechny třídy gymnázia + 2.A), z toho 16 v kategorii Junior. Máme už také 14 jistých účastníků dubnové exkurze do Moravského krasu (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou), dalším dvěma k tomu chybí pouhý bod. Potřebný limit pro účast na exkurzi je 200 bodů, limit pro získání titulu úspěšného řešitele Přírodovědné ligy je 400 bodů.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 1. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

Řešení a bodové výsledky 2. kola najdete na https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/reseni .

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (8.-10.)

kvarta

259

2.

David Broul (5.)

oktáva

253

3.

Kristýna Vojtíšková (1.-3.)

2.G

250

4.

Vojtěch Tázlar (18.)

oktáva

243

5.

Jakub Šámal (11.)

sexta

236

6.

Veronika Mašková (17.)

3.G

234

7.

Simona Lánská (1.-3.)

sexta

223

8.

Petr Mokrý (1.-3.)

sexta

220

9.

Vojtěch Kaván (6.)

kvinta

214

10.

Josef Kužel (4.)

3.G

211

11.

Ondřej Havlík (21.)

2.G

210

12.

Vojtěch Zívr (25.-26.)

3.G

210

13.

Jakub Tegel (8.-10.)

kvarta

209

14.

Adéla Frýbová (25.-26.)

3.G

207

15.

Denisa Tichá (8.-10.)

kvarta

199

16.

Václav Chomyšin (15.-16.)

2.G

199

17.

Karolína Nálevková (12.)

tercie

196

18.

Tereza Kráčmarová (22.)

2.G

189

19.

Albert Hylmar (7.)

sekunda

183

20.

Stanislav Tázlar (13.)

sexta

179

21.

Jiří Vágenknecht (14.)

sexta

177

22.

Matěj Tegel (24.)

prima

176

23.

Sabina Kučerová (29.)

2.G

171

24.

Martin Nýdrle (15.-16.)

sexta

168

25.

Martin Satranský (28.)

prima

167

26.

Daniel Pospíšil (34.)

tercie

163

27.

Vojtěch Hamáček (27.)

1.G

163

28.

Karolína Nosková (36.)

kvarta

161

29.

Radim Cimbál (32.)

sekunda

155

30.

Veronika Válková (33.)

septima

155

31.

Věra Praislerová (35.)

kvarta

153

32.

Lucie Šepsová (31.)

sexta

152

33.

Jan Burkert (19.)

sekunda

145

34.

Jan Kysela

kvinta

106

35.

Jan Nálevka

4.G

 97

36.

Johana Tláskalová (20.)

sexta

 86

37.

Radka Grohová (23.)

2.A

 80

38.

Eliška Kotrbová (30.)

prima

 72

39.

Kristýna Antošová (37.)

prima

 25

40.

Denisa Honcová (38.)

tercie

 22

41.

Jan Cogan (39.)

prima

 10

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (2.-4.)

kvarta

259

2.

Jakub Tegel (2.-4.)

kvarta

209

3.

Denisa Tichá (2-4.)

kvarta

199

4.

Karolína Nálevková (5.)

tercie

196

5.

Albert Hylmar (1.)

sekunda

183

6.

Matěj Tegel (7.)

prima

176

7.

Martin Satranský (8.)

prima

167

8.

Daniel Pospíšil (11.)

tercie

163

9.

Karolína Nosková (13.)

kvarta

161

10.

Radim Cimbál (10.)

sekunda

155

11.

Věra Praislerová (12.)

kvarta

153

12.

Jan Burkert (6.)

sekunda

145

13.

Eliška Kotrbová (9.)

prima

 72

14.

Kristýna Antošová (14.)

prima

 25

15.

Denisa Honcová (15.)

tercie

 22

16.

Jan Cogan (16.)

prima

 10

Comments