ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2015/2016 po 2. kole

přidáno: 24. 10. 2016 5:01, autor: Josef Křeček

Po prvních dvou kolech letošního ročníku máme 35 soutěžících, z toho 15 v kategorii Junior. Limit 250 bodů pro účast na dubnové exkurzi do iQlandie zatím nesplnil nikdo, několik soutěžících se však k němu výrazně přiblížilo.

 V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 1. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

sexta

241

2.

Jakub Tegel (7. – 8.)

sexta

236

3.

Kristýna Vojtíšková (4.)

4.G

234

4.

Matěj Tegel (5.)

tercie

229

5.

Karolína Nosková (2.)

sexta

227

6.

Albert Hylmar (6.)

kvarta

223

7.

Monika Kotyková (7. – 8.)

sexta

221

8.

Markéta Jiřičková (9.)

sekunda

203

9.

František Vaněk (12.)

sekunda

200

10.

Ondřej Havlík (14.)

4.G

195

11.

Věra Praislerová (13.)

sexta

193

12.

Lucie Šepsová (16.)

oktáva

191

13.

Daniel Pospíšil (10.)

kvinta

176

14.

Aneta Martinková (3.)

4.G

176

15.

Denisa Tichá (15.)

sexta

163

16.

Jakub Svoboda (22.)

sekunda

157

17.

Věra Macháčková (21.)

kvarta

157

18.

Kateřina Svobodová (20.)

septima

154

19.

Jan Hoška (24.)

2.G

145

20.

Nicolas Lubinski (11.)

sekunda

131

21.

Radim Cimbál (17.)

kvarta

115

22.

Matěj Choutka (26.)

prima

112

23.

Zbyněk Thiel (23.)

kvarta

112

24.

Anastasiya Sobran (28.)

2.G

99

25.

Martina Chomyšinová (18.)

3.G

90

26.

Václav Chomyšin (19.)

4.G

90

27.

Terezie Patková (25.)

sexta

77

28.

Johana Tláskalová (27.)

oktáva

70

29.

Zuzana Vojíková (29.)

1.G

58

30.

Patricie Čoričová (30.)

prima

55

31.

Štěpán Píro (31.)

tercie

55

32.

Kristýna Kulhavá (32.)

sekunda

42

33.

Martin Satranský (33.)

tercie

42

34.

David Brázdil (34.)

1.G

36

35.

Eliška Kotrbová (35.)

tercie

25

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Matěj Tegel (1.)

tercie

229

2.

Albert Hylmar (2.)

kvarta

223

3.

Markéta Jiřičková (3.)

sekunda

203

4.

František Vaněk (5.)

sekunda

200

5.

Jakub Svoboda (8.)

sekunda

157

6.

Věra Macháčková (7.)

kvarta

157

7.

Nicolas Lubinski (4.)

sekunda

131

8.

Radim Cimbál (6.)

kvarta

115

9.

Matěj Choutka (10.)

prima

112

10.

Zbyněk Thiel (9.)

kvarta

112

11.

Patricie Čoričová (11.)

prima

55

12.

Štěpán Píro (12.)

tercie

55

13.

Kristýna Kulhavá (13.)

sekunda

42

14.

Martin Satranský (14.)

tercie

42

15.

Eliška Kotrbová (15.)

tercie

25

Comments