ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2016/2017 po 1. kole

přidáno: 5. 10. 2016 23:44, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 5. 10. 2016 23:46 ]

Pořadí

Jméno

Třída

Body za řešení

Rychlostní prémie

Bonus

Body celkem

1.

Klára Kotyková

sexta

100

11 (10,5 %)

25

136

2.

Karolína Nosková

sexta

100

9 (9 %)

25

134

3.

Aneta Martinková

4.G

100

3 (3 %)

25

128

4.

Kristýna Vojtíšková

4.G

100

11 (10,5 %)

15

126

5.

Matěj Tegel

tercie

90

9 (10,5 %)

25

124

6.

Albert Hylmar

kvarta

90

9 (10,5 %)

25

124

7. – 8.

Monika Kotyková

sexta

90

9 (10,5 %)

25

124

7. – 8.

Jakub Tegel

sexta

90

9 (10,5 %)

25

124

9.

Markéta Jiřičková

sekunda

90

8 (9 %)

25

123

10.

Daniel Pospíšil

kvinta

95

3 (3 %)

25

123

11.

Nicolas Lubinski

sekunda

85

6 (7,5 %)

25

116

12.

František Vaněk

sekunda

90

0 (0 %)

25

115

13.

Věra Praislerová

sexta

80

4 (4,5 %)

25

109

14.

Ondřej Havlík

4.G

100

9 (9 %)

0

109

15.

Denisa Tichá

sexta

70

7 (10,5 %)

25

102

16.

Lucie Šepsová

oktáva

90

9 (10,5 %)

0

99

17.

Radim Cimbál

kvarta

90

3 (3 %)

0

93

18.

Martina Chomyšinová

3.G

90

0 (0 %)

0

90

19.

Václav Chomyšin

4.G

90

0 (0 %)

0

90

20.

Kateřina Svobodová

septima

80

8 (10,5 %)

0

88

21.

Věra Macháčková

kvarta

80

7 (9 %)

0

87

22.

Jakub Svoboda

sekunda

80

2 (3 %)

0

82

23.

Zbyněk Thiel

kvarta

80

2 (3 %)

0

82

24.

Jan Hoška

2.G

80

2 (3 %)

0

82

25.

Terezie Patková

sexta

70

7 (10,5 %)

0

77

26.

Matěj Choutka

prima

70

0 (0 %)

0

70

27.

Johana Tláskalová

oktáva

70

0 (0 %)

0

70

28.

Anastasiya Sobran

2.G

60

5 (7,5 %)

0

65

29.

Zuzana Vojíková

1.G

55

3 (6 %)

0

58

30.

Patricie Čoričová

prima

50

5 (9 %)

0

55

31.

Štěpán Píro

tercie

55

0 (0 %)

0

55

32.

Kristýna Kulhavá

sekunda

40

2 (6 %)

0

42

33.

Martin Satranský

tercie

40

2 (6 %)

0

42

34.

David Brázdil

1.G

35

1 (3 %)

0

36

35.

Eliška Kotrbová

tercie

25

0 (0 %)

0

25

 

V kategorii Junior (prima až kvarta) je po 1. kole následující pořadí:

Pořadí

Jméno

Třída

Body za řešení

Rychlostní prémie

Bonus

Body celkem

1.

Matěj Tegel

tercie

90

9 (10,5 %)

25

124

2.

Albert Hylmar

kvarta

90

  9 (10,5 %)

25

124

3.

Markéta Jiřičková

sekunda

90

8 (9 %)

25

123

4.

Nicolas Lubinski

sekunda

85

6 (7,5 %)

25

116

5.

František Vaněk

sekunda

90

0 (0 %)

25

115

6.

Radim Cimbál

kvarta

90

3 (3 %)

0

93

7.

Věra Macháčková

kvarta

80

7 (9 %)

0

87

8.

Jakub Svoboda

sekunda

80

2 (3 %)

0

82

9.

Zbyněk Thiel

kvarta

80

2 (3 %)

0

82

10.

Matěj Choutka

prima

70

0 (0 %)

0

70

11.

Patricie Čoričová

prima

50

5 (9 %)

0

55

12.

Štěpán Píro

tercie

55

0 (0 %)

0

55

13.

Kristýna Kulhavá

sekunda

40

2 (6 %)

0

42

14.

Martin Satranský

tercie

40

2 (6 %)

0

42

15.

Eliška Kotrbová

tercie

25

0 (0 %)

0

25


Comments