ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2016/2017 po 3. kole

přidáno: 11. 11. 2016 12:13, autor: Josef Křeček

Po třech kolech letošního ročníku máme 36 soutěžících, z toho 15 v kategorii Junior. Limit 250 bodů pro účast na dubnové exkurzi do iQlandie zatím splnilo zatím 11 účastníků ligy, z toho 4 v kategorii Junior (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou).

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 2. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

sexta

355

2.

Jakub Tegel (2.)

sexta

350

3.

Matěj Tegel (4.)

tercie

320

4.

Monika Kotyková (7.)

sexta

320

5.

Markéta Jiřičková (8.)

sekunda

317

6.

Karolína Nosková (5.)

sexta

315

7.

Ondřej Havlík (10.)

4.G

309

8.

Kristýna Vojtíšková (3.)

4.G

302

9.

Albert Hylmar (6.)

kvarta

288

10.

František Vaněk (9.)

sekunda

280

11.

Denisa Tichá (15.)

sexta

255

12.

Jakub Svoboda (16.)

sekunda

248

13.

Věra Praislerová (11.)

sexta

239

14.

Daniel Pospíšil (13.)

kvinta

237

15.

Aneta Martinková (14.)

4.G

236

16.

Nicolas Lubinski (20.)

sekunda

221

17.

Jan Hoška (19.)

2.G

213

18.

Radim Cimbál (21.)

kvarta

192

19.

Lucie Šepsová (12.)

oktáva

191

20.

Zbyněk Thiel (23.)

kvarta

179

21.

Anastasiya Sobran

2.G

167

22.

Matěj Choutka (22.)

prima

163

23.

Věra Macháčková (17.)

kvarta

157

24.

Kateřina Svobodová (18.)

septima

154

25.

Zuzana Vojíková (29.)

1.G

151

26.

Patricie Čoričová (30.)

prima

100

27.

Štěpán Píro (31.)

tercie

95

28.

Martina Chomyšinová (25.)

3.G

90

29.

Václav Chomyšin (26.)

4.G

90

30.

Terezie Patková (27.)

sexta

77

31.

David Brázdil (34.)

1.G

76

32.

Johana Tláskalová (28.)

oktáva

70

33.

Ondřej Šimek (nový účastník)

kvinta

66

34.

Kristýna Kulhavá (32.)

sekunda

42

35.

Martin Satranský (33.)

tercie

42

36.

Eliška Kotrbová (35.)

tercie

25

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Matěj Tegel (1.)

tercie

320

2.

Markéta Jiřičková (3.)

sekunda

317

3.

Albert Hylmar (2.)

kvarta

288

4.

František Vaněk (4.)

sekunda

280

5.

Jakub Svoboda (5.)

sekunda

248

6.

Nicolas Lubinski (7.)

sekunda

221

7.

Radim Cimbál (8.)

kvarta

192

8.

Zbyněk Thiel (10.)

kvarta

179

9.

Matěj Choutka (9.)

prima

163

10.

Věra Macháčková (6.)

kvarta

157

11.

Patricie Čoričová (11.)

prima

100

12.

Štěpán Píro (12.)

tercie

95

13.

Kristýna Kulhavá (13.)

sekunda

42

14.

Martin Satranský (14.)

tercie

42

15.

Eliška Kotrbová (15.)

tercie

25

Comments