ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2016/2017 po 4. kole

přidáno: 5. 12. 2016 11:25, autor: Josef Křeček

Počet soutěžících se v tomto kole nezvýšil (36, z toho 15 v kategorii Junior), zato máme už 7 úspěšných řešitelů celého ročníku se 400 a více body (v kategorii Junior zatím dva). V naší tabulce jsou vyznačeni tučným písmem. Limit 250 bodů pro účast na dubnové exkurzi do iQlandie zatím splnilo zatím 20 účastníků ligy, z toho 8 v kategorii Junior (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou). Do konce základní části Přírodovědné ligy zbývají dvě kola (prosincové 5. kolo a únorové 6. kolo), po nichž budeme znát 15 finalistů – účastníků Přírodovědné ligy mistrů.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 3. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

sexta

458

2.

Jakub Tegel (2.)

sexta

444

3.

Monika Kotyková (4.)

sexta

430

4.

Markéta Jiřičková (5.)

sekunda

424

5.

Karolína Nosková (6.)

sexta

413

6.

Ondřej Havlík (7.)

4.G

413

7.

Matěj Tegel (3.)

tercie

411

8.

Albert Hylmar (9.)

kvarta

399

9.

Kristýna Vojtíšková (8.)

4.G

393

10.

Denisa Tichá (11.)

sexta

360

11.

František Vaněk (10.)

sekunda

339

12.

Jakub Svoboda (12.)

sekunda

336

13.

Věra Praislerová (13.)

sexta

318

14.

Aneta Martinková (15.)

4.G

303

15.

Jan Hoška (17.)

2.G

302

16.

Nicolas Lubinski (16.)

sekunda

296

17.

Zbyněk Thiel (20.)

kvarta

272

18.

Anastasiya Sobran (21.)

2.G

272

19.

Lucie Šepsová (19.)

oktáva

269

20.

Radim Cimbál (18.)

kvarta

263

21.

Daniel Pospíšil (14.)

kvinta

237

22.

Zuzana Vojíková (25.)

1.G

195

23.

Matěj Choutka (22.)

prima

192

24.

Štěpán Píro (27.)

tercie

185

25.

Patricie Čoričová (26.)

prima

182

26.

David Brázdil (31.)

1.G

164

27.

Věra Macháčková (23.)

kvarta

157

28.

Kateřina Svobodová (24.)

septima

154

29.

Martina Chomyšinová (28.)

3.G

90

30.

Václav Chomyšin (29.)

4.G

90

31.

Terezie Patková (30.)

sexta

77

32.

Johana Tláskalová (32.)

oktáva

70

33.

Ondřej Šimek (33.)

kvinta

66

34.

Kristýna Kulhavá (34.)

sekunda

42

35.

Martin Satranský (35.)

tercie

42

36.

Eliška Kotrbová (36.)

tercie

25

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Markéta Jiřičková (2.)

sekunda

424

2.

Matěj Tegel (1.)

tercie

411

3.

Albert Hylmar (3.)

kvarta

399

4.

František Vaněk (4.)

sekunda

339

5.

Jakub Svoboda (5.)

sekunda

336

6.

Nicolas Lubinski (6.)

sekunda

296

7.

Zbyněk Thiel (8.)

kvarta

272

8.

Radim Cimbál (7.)

kvarta

263

9.

Matěj Choutka (9.)

prima

192

10.

Štěpán Píro (12.)

tercie

185

11.

Patricie Čoričová (11.)

prima

182

12.

Věra Macháčková (10.)

tercie

157

13.

Kristýna Kulhavá (13.)

sekunda

42

14.

Martin Satranský (14.)

tercie

42

15.

Eliška Kotrbová (15.)

tercie

25

Comments