ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2016/2017 po 6. kole - známe finalisty!

přidáno: 23. 2. 2017 7:07, autor: Josef Křeček

Po skončení základní části letošní Přírodovědné ligy máme 16 úspěšných řešitelů celého ročníku se 400 a více body (z toho v kategorii Junior krásných 7). V naší tabulce jsou vyznačeni tučným písmem.

Do finále – Přírodovědné ligy mistrů, která se uskuteční v pátek 24. 3. 2017, 1. a 2. vyučovací hodinu v učebně č. 14 (fyzika), postupují: Klára Kotyková, Jakub Tegel, Monika Kotyková, Matěj Tegel, Markéta Jiřičková, Albert Hylmar, Kristýna Vojtíšková, Ondřej Havlík, Karolína Nosková, Denisa Tichá, Jakub Svoboda, Jan Hoška, Věra Praislerová, Zbyněk Thiel, Nicolas Lubinski.

Úspěšným řešitelem je také na 16. místě František Vaněk.

Limit 250 bodů pro účast na dubnové exkurzi do iQlandie  splnilo 26 účastníků ligy, z toho 11 v kategorii Junior (v tabulce jsou vyznačeni kurzívou).  Kromě výše  jmenovaných tedy 6. 4. 2017 na exkurzi pojedou také Radim Cimbál, Matěj Choutka, Anastasiya Sobran,  Aneta Martinková, Patricie Čoričová, David Brázdil, Zuzana Vojíková, Lucie Šepsová, Daniel Pospíšil a Štěpán Píro.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 5. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

sexta

692

2.

Jakub Tegel (2.)

sexta

686

3.

Monika Kotyková (3.)

sexta

647

4.

Matěj Tegel (5.)

tercie

631

5.

Markéta Jiřičková (4.)

sekunda

617

6.

Albert Hylmar (6.)

kvarta

597

7.

Kristýna Vojtíšková (8.)

4.G

596

8.

Ondřej Havlík (7.)

4.G

592

9.

Karolína Nosková (9.)

sexta

549

10.

Denisa Tichá (11.)

sexta

538

11.

Jakub Svoboda (10.)

sekunda

536

12.

Jan Hoška (14.)

2.G

481

13.

Věra Praislerová (13.)

sexta

475

14.

Zbyněk Thiel (16.)

kvarta

454

15.

Nicolas Lubinski (15.)

sekunda

446

16.

František Vaněk (12.)

sekunda

443

17.

Radim Cimbál (18.)

kvarta

351

18.

Matěj Choutka (20.)

prima

320

19.

Anastasiya Sobran (17.)

2.G

307

20.

Aneta Martinková (19.)

4.G

303

21.

Patricie Čoričová (26.)

prima

291

22.

David Brázdil (24.)

1.G

283

23.

Zuzana Vojíková (23.)

1.G

277

24.

Lucie Šepsová (21.)

oktáva

269

25.

Daniel Pospíšil (25.)

kvinta

267

26.

Štěpán Píro (22.)

tercie

254

27.

Věra Macháčková (27.)

kvarta

225

28.

Kateřina Svobodová (28.)

septima

192

29.

Martina Chomyšinová (29.)

3.G

90

30.

Václav Chomyšin (30.)

4.G

90

31.

Terezie Patková (31.)

sexta

77

32.

Johana Tláskalová (32.)

oktáva

70

33.

Ondřej Šimek (33.)

kvinta

66

34.

Kristýna Kulhavá (34.)

sekunda

42

35.

Martin Satranský (35.)

tercie

42

36.

Eliška Kotrbová (36.)

tercie

25

 

 

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Matěj Tegel (2.)

tercie

631

2.

Markéta Jiřičková (1.)

sekunda

617

3.

Albert Hylmar (3.)

kvarta

597

4.

Jakub Svoboda (4.)

sekunda

536

5.

Zbyněk Thiel (7.)

kvarta

454

6.

Nicolas Lubinski (6.)

sekunda

446

7.

František Vaněk (5.)

sekunda

443

8.

Radim Cimbál (8.)

kvarta

351

9.

Matěj Choutka (9.)

prima

320

10.

Patricie Čoričová (11.)

sekunda

291

11.

Štěpán Píro (10.)

tercie

254

12.

Věra Macháčková (12.)

tercie

225

13.

Kristýna Kulhavá (13.)

sekunda

42

14.

Martin Satranský (14.)

tercie

42

15.

Eliška Kotrbová (15.)

tercie

25

Comments