ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2017/2018 po Bonusovém kole

přidáno: 14. 12. 2017 0:02, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 14. 12. 2017 0:40 ]

Bonusové kolo pořadím Přírodovědné ligy příliš nezamíchalo, většina soutěžících z čela pořadí si došla pro plný bonus 50 bodů. Podstatně se však zvýšil počet jistých úspěšných řešitelů celého letošního ročníku (limit 400 bodů, v tabulkách vyznačeni tučně), a to na 19. Po únorovém 6. kole jich teoreticky může být až 27. A právě na tomto čísle zůstává počet jistých účastníků dubnové exkurze (18. 4. 2018) do hornického skanzenu Mayrau a Koněpruských jeskyní  (limit 250 bodů, v tabulkách jsou označeni kurzívou, pokud již nejsou úspěšnými řešiteli).

Díky Tereze Blímové z 1. A budeme moci  po několika letech opět vyhlásit také úspěšnou řešitelku v kategorii SOŠPg.

Nyní následuje v Přírodovědné lize „zimní přestávka“ a poslední, šesté, kolo základní části začne ve čtvrtek 8. února 2018. A zde už půjde v souboji o postup do přírodovědné ligy mistrů (nejlepších 15 soutěžících) opravdu do tuhého, bodové rozestupy kolem 15. místa jsou minimální! Přírodovědná liga mistrů proběhne ve středu 14. března 2018.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku. V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 5. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

prima

586

2.

Klára Kotyková (2.)

septima

566

3.

Monika Kotyková (3.)

septima

565

4. – 5.

Markéta Jiřičková (4. - 5.)

tercie

547

4. – 5.

Jakub Svoboda (4. -  5.)

tercie

547

6.

Jindřich Horák (6.)

prima

541

7.

Albert Hylmar (7.)

kvinta

531

8.

Matěj Tegel (8.)

kvarta

527

9.

Matěj Choutka (10.)

sekunda

482

10.

Tereza Kyselová (11.)

prima

468

11.

Tomáš Dyntr (12.)

tercie

463

12.

Jan Hoška (13.)

3.G

463

13.

Jakub Tegel (9.)

septima

449

14.

Michaela Neumanová (15.)

1.G

446

15.

Denisa Tichá (14.)

septima

446

16.

Filip Fajfer (16.)

sekunda

445

17.

Marek Nádvorník (17.)

septima

437

18.

Nicolas Lubinski (18.)

tercie

417

19.

Tereza Blímová (19.)

1.A

413

20.

Karolína Nosková (21.)

septima

391

21.

Zbyněk Thiel (20.)

kvinta

   387

22.

Radim Cimbál (22.)

kvinta

373

23.

Tereza Tauchmanová (23.)

3.G

354

24.

Věra Praislerová (25.)

septima

335

25.

František Vaněk (26.)

tercie

331

26.

Jan Burkert (27.)

kvinta

318

27.

Martin Satranský (24.)

kvarta

294

28.

Matěj Pavelec (28.)

sekunda

190

29.

Jakub Fiala (29.)

2.G

103

30.

Monika Klazarová (30.)

sexta

101

31.

Věra Macháčková (31.)

kvinta

60

32.

Jiřina Skákalíková  (32.)

prima

50

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

prima

586

2. – 3.

Markéta Jiřičková (2. - 3.)

tercie

547

 2. - 3.

Jakub Svoboda (2. – 3.)

tercie

547

4.

Jindřich Horák (4.)

prima

541

5.

Matěj Tegel (5.)

kvarta

527

6.

Matěj Choutka (6.)

sekunda

482

7.

Tereza Kyselová (7.)

prima

468

8.

Tomáš Dyntr (8.)

tercie

463

9.

Filip Fajfer (9.)

sekunda

445

10.

Nicolas Lubinski (10.)

tercie

417

11.

František Vaněk (12.)

tercie

331

12.

Martin Satranský (11.)

kvarta

294

13.

Matěj Pavelec (13.)

sekunda

190

14.

Jiřina Skákalíková

prima

50


Comments