Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2018/2019 po 6. kole - známe finalisty!

přidáno: 21. 2. 2019 4:04, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 21. 2. 2019 6:24 ]

Základní část letošní Přírodovědné ligy skončila, známe finalisty! Do Přírodovědné ligy mistrů (8. 3. 2019) postupuje 15 úspěšných řešitelů s nejvyšším bodovým ziskem, tedy: Klára Kotyková, Kryštof Vitvar, Monika Kotyková, Jakub Svoboda, Markéta Jiřičková, Erik Pfeifer, Eliška Poláková,  Petr Polák, Matěj Tegel,  Filip Fajfer,  Hana Vajglová,  Matěj Choutka,  Tereza Kyselová,  Matěj Kracík a František Vaněk. V tabulce jsou vyznačeni červeně.

Úspěšnými řešiteli (400 bodů a více) jsou dále: Radim Cimbál,  Jindřich Horák, Jan Burkert a Matěj Fišera. V tabulce jsou vyznačeni tučným písmem.

Všichni výše jmenovaní soutěžící jsou samozřejmě účastníky exkurze do Velkého a Malého světa techniky v Dolních Vítkovicích, která se koná 24. 4. 2019. Dále na exkurzi pojedou (zisk 250 bodů a více): Šárka Havelková, Tereza Blímová, Michaela Šimůnková, Matěj Pavelec, Veronika Janků, Tereza Dyntrová, Filip Linhart, Jakub Tegel, Lucie Dendisová, Anna Říhová, Michaela Janoušková, Jan Hoška, Tomáš Dyntr, Nicolas Lubinski a také vítěz nebo vítězka soutěže o nejlepší návrh nového loga PL (což bude odtajněno při slavnostním vyhlášení výsledků celého ročníku PL v dubnu). V tabulce jsou vyznačeni kurzívou.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku (tato alternativa po  6. kole nenastala). V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po Bonusovém  kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí). Pořadí od 16. místa je konečné, pořadí na 1. – 15. místě bude určeno součtem bodů ze základní části ligy a z Přírodovědné ligy mistrů.

Pravidla Přírodovědné ligy mistrů najdete na https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/pravidla/pravidlaprirodovedneligymistrua2017 a na obou nástěnkách Přírodovědné ligy.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

oktáva

705

2.

Kryštof Vitvar (2.)

sekunda

699

3.

Monika Kotyková (3.)

oktáva

683

4.

Jakub Svoboda (4.)

kvarta

652

5.

Markéta Jiřičková (5.)

kvarta

628

6.

Erik Pfeifer (6.)

sekunda

603

7.

Eliška Poláková (8.)

sekunda

577

8.

Petr Polák (9.)

prima

573

9.

Matěj Tegel (11.)

kvinta

564

10.

Filip Fajfer (10.)

tercie

545

11.

Hana Vajglová (7.)

prima

543

12.

Matěj Choutka (14.)

tercie

541

13.

Tereza Kyselová (16.)

sekunda

503

14.

Matěj Kracík (15.)

prima

490

15.

František Vaněk (12.)

kvarta

481

16.

Radim Cimbál (18.)

sexta

475

17.

Jindřich Horák (13.)

sekunda

470

18.

Jan Burkert (19.)

sexta

428

19.

Matěj Fišera (17.)

prima

419

20.

Šárka Havelková (20.)

prima

399

21.

Tereza Blímová (22.)

2.A

372

22.

Michaela Šimůnková (21.)

prima

364

23.

Matěj Pavelec (28.)

tercie

355

24.

Veronika Janků (23.)

prima

340

25.

Tereza Dyntrová (25.)

prima

326

26.

Filip Linhart (24.)

sekunda

316

27.

Jakub Tegel (26.)

oktáva

303

28.

Lucie Dendisová (27.)

2.G

299

29.

Anna Říhová (33.)

prima

286

30.

Michaela Janoušková (31.)

prima

279

31.

Jan Hoška (29.)

4.G

271

32.

Tomáš Dyntr (30.)

kvarta

265

33.

Nicolas Lubinski (32.)

kvarta

260

34.

Martin Satranský (34.)

kvinta

108

35.

Michal Kvarda (35.)

1.G

79

36.

Vojtěch Jašek (36.)

1.G

74

37.

Jan Mitrus (37.)

3.G

72

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

sekunda

699

2.

Jakub Svoboda (2.)

kvarta

652

3.

Markéta Jiřičková (3.)

kvarta

628

4.

Erik Pfeifer (4.)

sekunda

603

5.

Eliška Poláková (6.)

sekunda

577

6.

Petr Polák (7.)

prima

573

7.

Filip Fajfer (8.)

tercie

545

8.

Hana Vajglová (5.)

prima

543

9.

Matěj Choutka (11.)

tercie

541

10.

Tereza Kyselová (13.)

sekunda

503

11.

Matěj Kracík (12.)

prima

490

12.

František Vaněk (9.)

kvarta

481

13.

Jindřich Horák (10.)

sekunda

470

14.

Matěj Fišera (14.)

prima

419

15.

Šárka Havelková (15.)

prima

399

16.

Michaela Šimůnková (16.)

prima

364

17.

Matěj Pavelec (20.)

tercie

355

18.

Veronika Janků (17.)

prima

340

19.

Tereza Dyntrová (19.)

prima

326

20.

Filip Linhart (18.)

sekunda

316

21.

Anna Říhová (24.)

prima

286

22.

Michaela Janoušková (22.)

prima

279

23.

Tomáš Dyntr 21.)

kvarta

265

24.

Nicolas Lubinski (23.)

kvarta

260




Comments