ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2018/2019 po Bonusovém kole

přidáno: 20. 12. 2018 4:54, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 20. 12. 2018 4:55 ]

Po Bonusovém kole se počet úspěšných řešitelů se 400 a více body ustálil na 18, z toho 14 z kategorie Junior. V tabulkách jsou úspěšní řešitelé označeni tučným písmem.

Počet jistých účastníků exkurze do Velkého a Malého světa techniky v Dolních Vítkovicích, která se koná 24. 4. 2019, se zvýšil na 33 (v tabulkách pořadí jsou označeni kurzívou), z nich je 24 Juniorů a na exkurzi se tak již kvalifikovali všichni Junioři, kteří do soutěže vstoupili. Nezapomeňte také, že na exkurzi pojede i autor vítězného nového loga Přírodovědné ligy (soutěž probíhá už jen do 31. 12. 2018!!!).  A velmi dramatický může být i boj o umístění do 15. místa, tedy o účast v patnáctičlenném finále – Přírodovědné lize mistrů. (8. 3. 2019).

Teď však přichází zklidnění a nejoblíbenější část Přírodovědné ligy – zimní přestávka. Nad 6. kolem, které bude posledním kolem základní části (bude na fyzikální téma), se opět sejdeme ve čtvrtek 7. 2. 2019.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 5. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

Výsledky Bonusového kola viz:

 https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/aktualni-rocnik-2016-2017/reseniabodovevysledkybonusovehokolaprirodovedneligy20182019

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková (1.)

oktáva

593

2.

Kryštof Vitvar (2.)

sekunda

587

3.

Monika Kotyková (3.)

oktáva

575

4.

Jakub Svoboda (5.)

kvarta

549

5.

Markéta Jiřičková (4.)

kvarta

543

6.

Erik Pfeifer (11.)

sekunda

511

7.

Hana Vajglová (10.)

prima

507

8.

Eliška Poláková (6.)

sekunda

506

9.

Petr Polák (7.)

prima

502

10.

Filip Fajfer (8.)

tercie

500

11.

Matěj Tegel (13.)

kvinta

489

12.

František Vaněk (9.)

kvarta

481

13.

Jindřich Horák (12.)

sekunda

470

14.

Matěj Choutka (14.)

tercie

459

15.

Matěj Kracík (16.)

prima

455

16.

Tereza Kyselová (15.)

sekunda

446

17.

Matěj Fišera (17.)

prima

419

18.

Radim Cimbál (18.)

sexta

419

19.

Jan Burkert (19.)

sexta

392

20.

Šárka Havelková (20.)

prima

373

21.

Michaela Šimůnková (21.)

prima

346

22.

Tereza Blímová (22.)

2.A

343

23.

Veronika Janků (23.)

prima

321

24.

Filip Linhart (24.)

sekunda

316

25.

Tereza Dyntrová (25.)

prima

311

26.

Jakub Tegel (26.)

oktáva

303

27.

Lucie Dendisová (27.)

2.G

299

28.

Matěj Pavelec (28.)

tercie

281

29.

Jan Hoška (29.)

4.G

271

30.

Tomáš Dyntr (30.)

kvarta

265

31.

Michaela Janoušková (31.)

prima

262

32.

Nicolas Lubinski (32.)

kvarta

260

33.

Anna Říhová (33.)

prima

254

34.

Martin Satranský (34.)

kvinta

108

35.

Michal Kvarda (35.)

1.G

79

36.

Vojtěch Jašek (36.)

1.G

74

37.

Jan Mitrus (37.)

3.G

72

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

sekunda

587

2.

Jakub Svoboda (3.)

kvarta

549

3.

Markéta Jiřičková (2.)

kvarta

543

4.

Erik Pfeifer (9.)

sekunda

511

5.

Hana Vajglová (8.)

prima

507

6.

Eliška Poláková (4.)

sekunda

506

7.

Petr Polák (5.)

prima

502

8.

Filip Fajfer (6.)

tercie

500

9.

František Vaněk (7.)

kvarta

481

10.

Jindřich Horák (10.)

sekunda

470

11.

Matěj Choutka (11.)

tercie

459

12.

Matěj Kracík (13.)

prima

455

13.

Tereza Kyselová (12.)

sekunda

446

14.

Matěj Fišera (14.)

prima

419

15.

Šárka Havelková (15.)

prima

373

16.

Michaela Šimůnková (16.)

prima

346

17.

Veronika Janků (17.)

prima

321

18.

Filip Linhart (18.)

sekunda

316

19.

Tereza Dyntrová (19.)

prima

311

20.

Matěj Pavelec (20.)

tercie

281

21.

Tomáš Dyntr 21.)

kvarta

265

22.

Michaela Janoušková (22.)

prima

262

23.

Nicolas Lubinski (23.)

kvarta

260

24.

Anna Říhová (24.)

prima

254




Comments