Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2019/2020 po 2. kole

přidáno: 30. 10. 2019 13:10, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 30. 10. 2019 13:13 ]

Po 2. kole má naše liga 46 účastníků (o 9 více než loni), z toho je 33 z kategorie Junior. Druhého kola se zúčastnilo 39 soutěžících. Bodové rozdíly jsou zatím minimální, velkou roli ve výsledcích hraje rychlostní prémie.

Bodový limit pro účast na dubnové exkurzi do České televize je 250 bodů, úspěšným řešitelem celého ročníku je ten, kdo dosáhne minimálně 400 bodů. Soutěžícímu Albertu Hylmarovi byl po 2. kole připsán bonus 20 bodů za návrh na exkurzi do České televize (2. místo v elektronické anketě v roce 2018).

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 1. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Albert Hylmar (11. – 12.)

2.G

226

2.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

221

3.

Nikola Holubová (3.)

sekunda

219

4.

Erik Pfeifer (5.)

tercie

216

5.

Michal Pavelec (6.)

prima

215

6.

Matěj Choutka (4.)

kvarta

214

7.

Matěj Pavelec (7.)

kvarta

212

8.

Matěj Tegel (8.)

sexta

211

9. – 10.

Martin Dočekal (25.)

prima

     198

9. – 10.

Tereza Tegelová (14. – 16.)

prima

198

11.

Jindřich Horák (20. – 21.)

tercie

198

12.

František Vaněk (2.)

kvinta

198

13.

David Formánek (14. – 16.)

prima

196

14.

Mariana Horáková (14. – 16.)

prima

196

15.

Matěj Kracík (17.)

sekunda

190

16.

Jakub Svoboda (9. – 10.)

kvinta

190

17.

Petr Polák (19.)

sekunda

189

18.

Eliška Poláková (20. – 21.)

tercie

186

19.

Filip Fajfer (29.)

kvarta

182

20.

Radim Cimbál (13.)

septima

182

21.

Naděžda Choutková (18.)

prima

181

22.

Stanislav Novák (22. – 23.)

kvinta

179

23.

Tomáš Dyntr (9. – 10.)

kvinta

178

24.

Tereza Dyntrová (24.)

sekunda

174

25.

Amálie Stuchlíková (34.)

sekunda

165

26.

Eliška Krausová (27.)

2.G

161

27.

Jolana Ščudlová (35. – 36.)

prima

154

28.

Veronika Bajerová (30.)

prima

150

29.

Matěj Krejčí (35. – 36.)

prima

145

30.

Anna Říhová (39.)

sekunda

145

31.

Tereza Kyselová (31.)

tercie

144

32.

Madlen Hanušová (40.)

prima

138

33.

Veronika Janků (43.)

sekunda

119

34.

František Svoboda (46.)

prima

116

35.

Lucie Nezbedová (38.)

sekunda

116

36.

Martin Satranský (11. – 12.)

sexta

101

37.

Jakub Kuřík (41.)

sekunda

95

38.

Adam Frýba (22. – 23.)

1.G

90

39.

Tereza Blímová (26.)

3.A

86

40.

Matěj Fišera (28.)

sekunda

82

41.

Nina Šulcová (32.)

prima

81

42.

Lucie Dendisová (33.)

3.G

72

43.

Matyáš Vitvar (44.)

prima

71

44.

Jakub Dědeček (37.)

prima

61

45.

Michal Kvarda (42.)

2.G

50

46.

Šárka Havelková (45.)

sekunda

30

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

221

2.

Nikola Holubová (2.)

sekunda

219

3.

Erik Pfeifer (4.)

tercie

216

4.

Michal Pavelec (5.)

prima

215

5.

Matěj Choutka (3.)

kvarta

214

6.

Matěj Pavelec (6.)

kvarta

212

7. – 8.

Martin Dočekal (16.)

prima

 198

7. – 8.

Tereza Tegelová (7. – 9.)

prima

198

9.

Jindřich Horák (13. – 14.)

tercie

198

10.

David Formánek (7. – 9.)

prima

196

11.

Mariana Horáková (7. - 9.)

prima

196

12.

Matěj Kracík (10.)

sekunda

190

13.

Petr Polák (12.)

sekunda

189

14.

Eliška Poláková (13. – 14.)

tercie

186

15.

Filip Fajfer (18.)

kvarta

182

16.

Naděžda Choutková (11.)

prima

181

17.

Tereza Dyntrová (15.)

sekunda

174

18.

Amálie Stuchlíková (22.)

sekunda

165

19.

Jolana Ščudlová (23. – 24.)

prima

154

20.

Veronika Bajerová (19.)

prima

150

21.

Matěj Krejčí (23. – 24.)

prima

145

22.

Anna Říhová (27.)

sekunda

145

23.

Tereza Kyselová (20.)

tercie

144

24.

Madlen Hanušová (28.)

prima

138

25.

Veronika Janků (30.)

sekunda

119

26.

František Svoboda (33.)

prima

116

27.

Lucie Nezbedová (26.)

sekunda

116

28.

Jakub Kuřík (29.)

sekunda

95

29.

Matěj Fišera (17.)

sekunda

82

30.

Nina Šulcová (21.)

prima

81

31.

Matyáš Vitvar (31.)

prima

71

32.

Jakub Dědeček (25.)

prima

61

33.

Šárka Havelková (32.)

sekunda

30




Comments