Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2019/2020 po 3. kole

přidáno: 13. 11. 2019 11:42, autor: Josef Křeček

Po 3. kole se zvýšil počet účastníků naší ligy na 48 (o 11 více než loni), z toho je i nadále 33 z kategorie Junior. Třetího kola se zúčastnilo 40 soutěžících. Bodové rozdíly zatím stále nejsou velké, vše je otevřeno.

Bodový limit pro účast na dubnové exkurzi do České televize 250 bodů zdolalo už 25 soutěžících, v tabulce jsou vyznačeni kurzívou. Úspěšným řešitelem celého ročníku je ten, kdo dosáhne minimálně 400 bodů. Minimálně soutěžící z první desítky mají šanci na tuto metu dosáhnout už v právě probíhajícím 4. kole.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 2. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Albert Hylmar (1.)

2.G

338

2.

Kryštof Vitvar (2.)

tercie

333

3.

Nikola Holubová (3.)

sekunda

326

4.

Erik Pfeifer (4.)

tercie

319

5.

Matěj Choutka (6.)

kvarta

319

6.

Matěj Tegel (8.)

sexta

316

7.

Michal Pavelec (7.)

prima

303

8.

Jindřich Horák (11.)

tercie

303

9.

Martin Dočekal (9. - 10.)

prima

   297

10.

Tereza Tegelová (9. - 10.)

prima

295

11.

Matěj Pavelec (7.)

kvarta

294

12.

Jakub Svoboda (16.)

kvinta

290

13.

Mariana Horáková (14.)

prima

288

14.

Filip Fajfer (19.)

kvarta

288

15.

Naděžda Choutková (21.)

prima

287

16.

František Vaněk (12.)

kvinta

286

17.

Matěj Kracík (15.)

sekunda

279

18.

Tomáš Dyntr (23.)

kvinta

277

19.

David Formánek (13.)

prima

274

20.

Radim Cimbál (20.)

septima

272

21.

Eliška Poláková (18.)

tercie

270

22.

Stanislav Novák (22.)

kvinta

267

23.

Petr Polák (17.)

sekunda

266

24.

Tereza Dyntrová (24.)

sekunda

261

25.

Amálie Stuchlíková (25.)

sekunda

259

26.

Jolana Ščudlová (27.)

prima

247

27. – 28.

Veronika Bajerová (28.)

prima

239

27. - 28.

Matěj Krejčí (29.)

prima

239

29.

Anna Říhová (30.)

sekunda

237

30.

Eliška Krausová (26.)

2.G

225

31.

František Svoboda (34.)

prima

224

32.

Madlen Hanušová (32.)

prima

220

33.

Lucie Nezbedová (35.)

sekunda

201

34.

Tereza Kyselová (31.)

tercie

179

35.

Jakub Kuřík (37.)

sekunda

170

36.

Veronika Janků (33.)

sekunda

166

37.

Matěj Fišera (40.)

sekunda

162

38.

Matyáš Vitvar (43.)

prima

140

39.

Jiří Matouš (nový soutěžící)

1.G

109

40.

Lukáš Kraus (nový soutěžící)

kvinta

101

41.

Martin Satranský (36.)

sexta

101

42.

Adam Frýba (38.)

1.G

90

43.

Tereza Blímová (39.)

3.A

86

44.

Nina Šulcová (41.)

prima

81

45.

Lucie Dendisová (42.)

3.G

72

46.

Jakub Dědeček (44.)

prima

61

47.

Michal Kvarda (45.)

2.G

50

48.

Šárka Havelková (46.)

sekunda

30

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

333

2.

Nikola Holubová (2.)

sekunda

326

3.

Erik Pfeifer (3.)

tercie

319

4.

Matěj Choutka (5.)

kvarta

319

5.

Michal Pavelec (4.)

prima

303

6.

Jindřich Horák (9.)

tercie

303

7.

Martin Dočekal (7. - 8.)

prima

   297

8.

Tereza Tegelová (7. - 8.)

prima

295

9.

Matěj Pavelec (6.)

kvarta

294

10.

Mariana Horáková (11.)

prima

288

11.

Filip Fajfer (15.)

kvarta

288

12.

Naděžda Choutková (16.)

prima

287

13.

Matěj Kracík (12.)

sekunda

279

14.

David Formánek (10.)

prima

274

15.

Eliška Poláková (14.)

tercie

270

16.

Petr Polák (13.)

sekunda

266

17.

Tereza Dyntrová (17.)

sekunda

261

18.

Amálie Stuchlíková (18.)

sekunda

259

19.

Jolana Ščudlová (19.)

prima

247

20. – 21.

Veronika Bajerová (20.)

prima

239

20. - 21.

Matěj Krejčí (21.)

prima

239

22.

Anna Říhová (22.)

sekunda

237

23.

František Svoboda (26.)

prima

224

24.

Madlen Hanušová (24.)

prima

220

25.

Lucie Nezbedová (27.)

sekunda

201

26.

Tereza Kyselová (23.)

tercie

179

27.

Jakub Kuřík (28.)

sekunda

170

28.

Veronika Janků (25.)

sekunda

166

29.

Matěj Fišera (29.)

sekunda

162

30.

Matyáš Vitvar (31.)

prima

140

31.

Nina Šulcová (30.)

prima

81

32.

Jakub Dědeček (32.)

prima

61

33.

Šárka Havelková (33.)

sekunda

30



Comments