Úvod‎ > ‎Články‎ > ‎

Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2019/2020 po 4. kole

přidáno: 29. 11. 2019 2:26, autor: Josef Křeček

Po 4. kole se ustálil počet účastníků naší ligy na 48 (o 11 více než loni), z toho je i nadále 33 z kategorie Junior. Čtvrtého kola se vzhledem k jeho náročnosti zúčastnil menší počet soutěžících než v minulých kolech (25) a tak se toto kolo stalo možná tím, na kterém se nakonec bude „lámat chleba“. Ale do cíle je ještě daleko, nepředbíhejme.

V každém případě máme už nyní 5 úspěšných řešitelů celého ročníku, kteří zdolali metu 400 bodů (v tabulce vyznačeni tučným písmem). Bodový limit pro účast na exkurzi do České televize (již potvrzený termín 22. 4. 2020), který je 250 bodů, překonalo už 29 soutěžících, v tabulce jsou vyznačeni kurzívou.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 3. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (2.)

tercie

444

2.

Nikola Holubová (3.)

sekunda

429

3.

Matěj Tegel (6.)

sexta

422

4.

Erik Pfeifer (4.)

tercie

409

5.

Matěj Choutka (5.)

kvarta

405

6.

Albert Hylmar (1.)

2.G

398

7.

Martin Dočekal (9.)

prima

383

8.

Jindřich Horák (8.)

tercie

379

9.

Tereza Tegelová (10.)

prima

   376

10.

Mariana Horáková (13.)

prima

370

11.

Filip Fajfer (14.)

kvarta

368

12.

František Vaněk (16.)

kvinta

357

13.

Eliška Poláková (21.)

tercie

356

14.

Petr Polák (23.)

sekunda

352

15.

Matěj Kracík (17.)

sekunda

346

16. – 17.

Matěj Krejčí (27. – 28.)

prima

310

16. - 17.

František Svoboda (31.)

prima

310

18.

Michal Pavelec (7.)

prima

303

19.

Radim Cimbál (20.)

sexta

303

20.

Veronika Bajerová (27. – 28.)

prima

302

21.

Jolana Ščudlová (26.)

prima

294

22.

Matěj Pavelec (11.)

kvarta

294

23.

Jakub Svoboda (12.)

kvinta

290

24.

Naděžda Choutková (15.)

prima

287

25.

Tomáš Dyntr (18.)

kvinta

277

26.

David Formánek (19.)

prima

274

27.

Tereza Dyntrová (24.)

sekunda

268

28.

Stanislav Novák (22.)

kvinta

267

29.

Amálie Stuchlíková (25.)

sekunda

259

30.

Tereza Kyselová (34.)

tercie

239

31.

Anna Říhová (29.)

sekunda

237

32.

Eliška Krausová (30.)

2.G

225

33.

Madlen Hanušová (32.)

prima

220

34.

Veronika Janků (36.)

sekunda

216

35.

Lucie Nezbedová (33.)

sekunda

201

36.

Jakub Kuřík (35.)

sekunda

180

37.

Matyáš Vitvar (38.)

prima

164

38.

Matěj Fišera (37.)

sekunda

162

39.

Jiří Matouš (39.)

1.G

109

40.

Lukáš Kraus (40.)

kvinta

101

41.

Martin Satranský (41.)

sexta

101

42.

Adam Frýba (42.)

1.G

90

43.

Tereza Blímová (43.)

3.A

86

44.

Nina Šulcová (44.)

prima

81

45.

Lucie Dendisová (45.)

3.G

72

46.

Jakub Dědeček (46.)

prima

61

47.

Michal Kvarda (47.)

2.G

50

48.

Šárka Havelková (48.)

sekunda

30

 

 

 

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

444

2.

Nikola Holubová (2.)

sekunda

429

3.

Erik Pfeifer (3.)

tercie

409

4.

Matěj Choutka (4.)

kvarta

405

5.

Martin Dočekal (7.)

prima

383

6.

Jindřich Horák (6.)

tercie

379

7.

Tereza Tegelová (8.)

prima

   376

8.

Mariana Horáková (10.)

prima

370

9.

Filip Fajfer (11.)

kvarta

368

10.

Eliška Poláková (15.)

tercie

356

11.

Petr Polák (16.)

sekunda

352

12.

Matěj Kracík (13.)

sekunda

346

13. – 14.

Matěj Krejčí (20. – 21.)

prima

310

13. - 14.

František Svoboda (23.)

prima

310

15.

Michal Pavelec (5.)

prima

303

16.

Veronika Bajerová (20. – 21.)

prima

302

17.

Jolana Ščudlová (19.)

prima

294

18.

Matěj Pavelec (9.)

kvarta

294

19.

Naděžda Choutková (12.)

prima

287

20.

David Formánek (14.)

prima

274

21.

Tereza Dyntrová (17.)

sekunda

268

22.

Amálie Stuchlíková (18.)

sekunda

259

23.

Tereza Kyselová (26.)

tercie

239

24.

Anna Říhová (22.)

sekunda

237

25.

Madlen Hanušová (24.)

prima

220

26.

Veronika Janků (28.)

sekunda

216

27.

Lucie Nezbedová (25.)

sekunda

201

28.

Jakub Kuřík (27.)

sekunda

180

29.

Matyáš Vitvar (30.)

prima

164

30.

Matěj Fišera (29.)

sekunda

162

31.

Nina Šulcová (31.)

prima

81

32.

Jakub Dědeček (32.)

prima

61

33.

Šárka Havelková (33.)

sekunda

30



Comments