Celkové pořadí Přírodovědné ligy 2019/2020 po 5. kole

přidáno: 13. 12. 2019 1:30, autor: Josef Křeček

Po 5. kole máme nadále 48 soutěžících, z toho je 33 z kategorie Junior. Pátého kola se zúčastnilo 32 soutěžících.

Počet úspěšných řešitelů celého soutěžního ročníku, kteří zdolali metu 400 bodů (v tabulce vyznačeni tučným písmem), je už teď po 5. kole 15 (z toho 12 z kategorie Junior). Bodový limit pro účast na exkurzi do České televize (již potvrzený termín 22. 4. 2020), který je 250 bodů, překonalo už 35 soutěžících (28 z kategorie Junior), v tabulce jsou vyznačeni kurzívou.

Do 18. 12. 2019 probíhá ještě praktická úloha Přírodovědné ligy, pak přijde zasloužená zimní přestávka a poslední kolo základní části ligy odstartuje v úterý 11. 2. 2020. Finále – Přírodovědná liga mistrů – proběhne ve středu 11. 3. 2020 a zúčastní se jí soutěžící do 15. místa po 6. kole.

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

V závorce za jménem každého soutěžícího je uvedeno jeho pořadí po 4. kole (je tak možné snáze sledovat posuny v pořadí).

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

556

2.

Nikola Holubová (2.)

sekunda

530

3.

Matěj Tegel (3.)

sexta

530

4.

Erik Pfeifer (4.)

tercie

510

5.

Matěj Choutka (5.)

kvarta

507

6.

Albert Hylmar (6.)

2.G

488

7.

Martin Dočekal (7.)

prima

478

8.

Tereza Tegelová (9.)

prima

471

9.

František Vaněk (12.)

kvinta

   457

10.

Filip Fajfer (11.)

kvarta

454

11.

Jindřich Horák (8.)

tercie

451

12.

Petr Polák (14.)

sekunda

442

13.

Mariana Horáková (10.)

prima

422

14.

František Svoboda (16. – 17.)

prima

410

15.

Matěj Krejčí (16. – 17.)

sekunda

405

16.

Jakub Svoboda (23.)

kvinta

398

 17.

Matěj Kracík (15.)

sekunda

386

18.

Radim Cimbál (19.)

septima

381

19.

Veronika Bajerová (20.)

prima

372

20.

Naděžda Choutková (24.)

prima

367

21.

Matěj Pavelec (22.)

kvarta

367

22.

Tomáš Dyntr (25.)

kvinta

367

23.

Stanislav Novák (28.)

kvinta

364

24.

Eliška Poláková (13.)

tercie

356

25.

Tereza Dyntrová (27.)

sekunda

351

26.

Tereza Kyselová (30.)

tercie

336

27.

Amálie Stuchlíková (29.)

sekunda

329

28.

Veronika Janků (34.)

sekunda

311

29.

Michal Pavelec (18.)

prima

303

30.

Anna Říhová (31.)

sekunda

302

31.

Jolana Ščudlová (21.)

prima

294

32.

Madlen Hanušová (33.)

prima

280

33.

David Formánek (26.)

prima

274

34.

Lucie Nezbedová (35.)

sekunda

266

35.

Jakub Kuřík (36.)

sekunda

257

36.

Matyáš Vitvar (37.)

prima

234

37.

Eliška Krausová (32.)

2.G

225

38.

Matěj Fišera (38.)

sekunda

162

39.

Jiří Matouš (39.)

1.G

109

40.

Lukáš Kraus (40.)

kvinta

101

41.

Martin Satranský (41.)

sexta

101

42.

Adam Frýba (42.)

1.G

90

43.

Tereza Blímová (43.)

3.A

86

44.

Nina Šulcová (44.)

prima

81

45.

Lucie Dendisová (45.)

3.G

72

46.

Jakub Dědeček (46.)

prima

61

47.

Michal Kvarda (47.)

2.G

50

48.

Šárka Havelková (48.)

sekunda

30

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar (1.)

tercie

556

2.

Nikola Holubová (2.)

sekunda

530

3.

Erik Pfeifer (3.)

tercie

510

4.

Matěj Choutka (4.)

kvarta

507

5.

Martin Dočekal (5.)

prima

478

6.

Tereza Tegelová (7.)

prima

471

7.

Filip Fajfer (9.)

kvarta

454

8.

Jindřich Horák (6.)

tercie

451

9.

Petr Polák (11.)

sekunda

442

10.

Mariana Horáková (8.)

prima

422

11.

František Svoboda (13. – 14.)

prima

410

12.

Matěj Krejčí (13. – 14.)

sekunda

405

 13.

Matěj Kracík (12.)

sekunda

386

14.

Veronika Bajerová (16.)

prima

372

15.

Naděžda Choutková (19.)

prima

367

16.

Matěj Pavelec (15..)

kvarta

367

17.

Eliška Poláková (10.)

tercie

356

18.

Tereza Dyntrová (21.)

sekunda

351

19.

Tereza Kyselová (23.)

tercie

336

20.

Amálie Stuchlíková (22.)

sekunda

329

21.

Veronika Janků (26.)

sekunda

311

22.

Michal Pavelec (15.)

prima

303

23.

Anna Říhová (24.)

sekunda

302

24.

Jolana Ščudlová (17.)

prima

294

25.

Madlen Hanušová (25.)

prima

280

26.

David Formánek (20.)

prima

274

27.

Lucie Nezbedová (27.)

sekunda

266

28.

Jakub Kuřík (28.)

sekunda

257

29.

Matyáš Vitvar (29.)

prima

234

30.

Matěj Fišera (30.)

sekunda

162

31.

Nina Šulcová (31.)

prima

81

32.

Jakub Dědeček (32.)

prima

61

33.

Šárka Havelková (33.)

sekunda

30





Comments