ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Den otevřených dveří se blíží!

přidáno: 30. 11. 2016 9:46, autor: Tomáš Dočekal

V úterý 6. prosince 2016 pořádá naše škola tradiční den otevřených dveří. A co si pro návštěvníky přichystala? Oficiální začátek je v 8.00, po příchodu do školy při registraci obdržíte malý dárek, a pak se Vás ujme průvodce ze stejného studijního oboru, o který máte zájem. Ten Vás nejen provede budovou školy, ale řekne Vám různé informace o škole z pohledu studenta, případně zodpoví Vaše dotazy.

 

Navíc v 8.30 začíná v aule školy krátký kulturní program, na němž mj. zazpívají oba pěvecké sbory, které škola má a promluví ředitel školy Mgr. Pavel Matějovský. Pro zájemce o osmileté gymnázium je také připravena speciální hodina určená právě jim, která bude probíhat od 8.50 do 9.35.

 

Samozřejmostí pro zájemkyně o pedagogickou školu je možnost vyzkoušet si dovednosti, které budou požadovány u ověření předpokladů pro studium (tzv. ověření talentu) a rovněž se přihlásit na přípravný kurz. Je možné si prohlédnout i domov mládeže, tedy tzv. internát.

 

Na chodbách školy bude možno zhlédnout kromě tradičních nástěnek i např. výstavku úspěchů naší školy v piškvorkách, či si v laboratoři fyziky prohlédnout výstavku ze sbírek kabinetu fyziky s pozoruhodnými exponáty. Den otevřených dveří končí v 16.00. Jste srdečně zváni!

 

A na závěr připomínáme adresu školy: Kumburská 740, Nová Paka

 

Mgr. Tomáš Dočekal, koordinátor Dne otevřených dveří

Comments