ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Den Země - výsledky soutěže tříd

přidáno: 10. 5. 2010 7:27, autor: Josef Křeček
Po sečtení hlasů byla soutěž o nejlepší expozici Ekoveletrhu Zelená škola 2010 vyhodnocena takto:
 
I. kategorie - absolutně nejlepší expozice - studentské hlasování: vítězem je třída 2.G - expozice Zelený zázrak (136 hlasů). Na druhém místě skončila kvinta - Green Party (77 hlasů) a na třetím 1.G - Úklid lesa (53 hlasů).
 
II. kategorie - absolutně nejlepší expozice - učitelské hlasování: v prvním kole hlasování získaly shodně po 13 hlasech tercie (Projekt BE-ECO-CZ), kvarta (Ještě zelenější škola), 1.G  a 2.G. Ve druhém kole hlasování pak i zde zvítězila 2.G a její Zelený zázrak s 10 hlasy těsně před tercií (9 hlasů) a 1.G (2 hlasy).
 
III. kategorie - nejlepší expozice z nižšího stupně gymnázia: ve studentském i učitelském hlasování shodně zvítězila tercie (Projekt BE-ECO-CZ) se 79 hlasy ve studentském a 12 hlasy v učitelském hlasování. Ve studenteském hlasování se jako druhá umístila kvarta (49 hlasů) a jako třetí prima - Pomoc lesu (34 hlasů). V učitelském hlasování byla naopak druhá prima s 8 hlasy a třetí kvarta s 5 hlasy.
 
Vítězné třídy všech tří kategorií získávají jeden den ke školnímu výletu navíc nebo jednodenní exkurzi (2.G, která vyhrála 2 kategorie, tedy získává 2 dny). Výhru je možno převést do školního roku 2010/2011.
 
Vítězům blahopřejeme! Soutěž jednotlivců o největší počet správných odpovědí v pracovních listech bude vyhlášena v průběhu závěrečného programu letošního školního roku v aule 30. června.
Comments