ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

DUBEN 2015 – POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ANGLIE

přidáno: 5. 6. 2014 22:44, autor: Vlasta Drábková

první polovině dubna 2015 pojede Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka po dvouleté přestávce opět do Anglie. V plánu je jednodenní prohlídka Paříže cestou tam (včetně noclehu) a poté několikadenní „průzkum“ Anglie, tentokrát spíše částí severně od Londýna (Manchester, Liverpool, Hadrian´s Wall, Lake District). Během návratu se počítá s jednodenní zastávkou v Londýně, kde nám byla loni z důvodu pohřbu M. Thatcherové odepřena návštěva katedrály svatého Pavla, na niž máme obzvláště zaostřeno.

Délka pobytu a cena jsou závislé veličiny, detailně vše řekne až cestovní kancelář a my (pravidlem bývá nabídka osmidenního a sedmidenního zájezdu, z níž poté volíme tu správnou). Předběžně počítejte s dobou trvání okolo 1 týdne a s náklady okolo deseti tisíc (spíš plus než mínus).

Závazné přihlašování bude probíhat během měsíce září prostřednictvím emailové komunikace, je tedy třeba, abyste navštěvovali své školní emailové schránky! Nyní rozmýšlejte a přesvědčujte rodiče!

Pro případné dotazy se obracejte na Vlastu Drábkovou, buď osobně nebo prostřednictvím emailu (vlasta.drabkova@gymnp.cz).     

Comments