Finále v Praze aneb jak to dopadlo

přidáno: 16. 4. 2011 14:14, autor: Michal Malý   [ aktualizováno 16. 4. 2011 14:30 ]

Tým Playful se v pátek 15. 4. 2011 zúčastnil, jako nejlepší tým královéhradeckého kraje, celorepublikového finále v soutěži Prezentiáda na VŠEM v Praze. Tohoto finále se zúčastnilo 14 týmů ze všech krajů republiky. Celodenní akce viděla velmi mnoho kvalitních prezentací, kam bezesporu patřila i prezentace našeho týmu. Při prezentování týmy využívaly různé metody, přes klasické nudné, vtipné, pozitivní až po hranou scénku. Mezi jednotlivými čísly týmů se moderátoři snažili vtipně zaplnit čas různými způsoby. Do jednoho takového to naplnění se zapojil i náš Tomáš Dejmek, jež jako rozmlouvadlo, použil motlitbu Quentina Tarantina z filmu Pulp Fiction.

Něco málo minut po dvanácté jako 10. tým v pořadí nastoupil v plné palbě na hrací pole. Jako jediní z týmu si naši našli v publiku i své obdivovatele a fanoušky.  Po odprezentování všech týmů jsme doufali a i očekávali, že bychom se mohli vejít mezi pětku nejlepší či až na bednu. Vycítili jsme to, jak z publika, tak z dotazů, jež byly kladeny na závěr našeho účinkování.

Po zdlouhavém sčítání výsledků, které nám mimochodem způsobilo ujetí plánovaného rychlíku, došlo konečně k toužebnému vyhlášení výsledků. Jenže přišla sprcha, kterou jsme nečekali my, řada diváků a vlastně ani někteří členové poroty. Tým končí na 9. místě. A tak jsme si věřili! Cítíme však s ohledem na vystoupení lepších týmů rozpaky z hodnocení poroty.

Ovšem náš cíl do dalšího ročníku je jasný: „Pěkně jim to natřeme!“


Přesto, kluci děkujeme!


Tým Playful:

Martin Sy Nguyen

Tomáš Dejmek

David Tran Huu

Comments