ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Hop, hop, hop, Klokan se blíží!

přidáno: 3. 10. 2014 4:42, autor: Josef Křeček
Ve středu 15. 10. 2014, v době 3. vyučovací hodiny (9.55 - 10.40) proběhne letošní ročník soutěže Přírodovědný klokan. V loňském roce jsem byli v této soutěži veleúspěšní: první 3 místa v okrese v obou kategoriích, 3. místo v kraji a 49. místo v ČR (z 37 000 soutěžících!!!) v kategorii Kadet (Vojta Kaván ze současné kvinty).

Letos se do soutěže přihlásilo celkem 57 soutěžících ze tříd tercie, kvarty, kvinty, sexty, 1.G, 2.G a 1.A, z toho 19 v mladší kategorii Kadet a 38 ve starší kategorii Junior. Propozice soutěže zatím nejsou k dispozici, jakmile budou, objeví se  na těchto stránkách.

Zatím si pročtěte rozdělení soutěžících do učeben:

Učebna č. 14


Kategorie Kadet:

KRÁLÍČEK Richard (tercie)
ŠABATA Jaroslav (tercie)
KLAZAROVÁ Monika (tercie)
KŘÍŽOVÁ Pavla (tercie)
JIRKOVÁ Viktorie (tercie)
VESELÝ Jakub (tercie)
POSPÍŠIL Daniel (tercie)
HONCOVÁ Denisa (tercie)
NÁLEVKOVÁ Karolína (tercie)

Kategorie Junior:

ŠTĚPÁNEK Jan (1.G)
HERNOCHOVÁ  Sára (1.G)
BYDŽOVSKÁ Lucie (1.G)
HAMÁČEK Vojtěch (1.G)
SOUKUP Kryštof (1.G)
KUNDRÁT Libor (1.G)
PLECHÁČ Daniel (2.G)
VOJTÍŠKOVÁ Kristýna (2.G)
KRÁČMAROVÁ Tereza (2.G)
KRUPIČKOVÁ Pavlína (2.G)
HONEJSEK Tomáš (2.G)
KONÍŘOVÁ Sára (2.G)
LÁMR Aleš (2.G)
LABÍKOVÁ Barbora (2.G)
KAVÁN Vojtěch (kvinta)
BŘEŇ Lukáš (kvinta)
LABAŠTOVÁ Lenka (kvinta)
KŘÍŽ Martin (kvinta)
KOTHEROVÁ Jana (kvinta)
OČENÁŠKOVÁ Karolína (1. A)


Učebna č. 11

Kategorie Kadet:

ZBIHLEJ Lukáš (kvarta)
FERKL Jan (kvarta)
KOTYKOVÁ Monika (kvarta)
NOSKOVÁ Karolína (kvarta)
KOTYKOVÁ Klára (kvarta)
MARKOVÁ Pavlína (kvarta)
PULCOVÁ  Irena (kvarta)
TEGEL Jakub (kvarta)
HANDSCHUG Jan (kvarta)
ŠVEHLA Josef (kvarta)

Kategorie Junior:

PLECHÁČ Jan (kvinta)
RYCHETNÍKOVÁ Tereza (kvinta)
KOLÁŘOVÁ Tereza (kvinta)
NÝDRLE Martin (sexta)
TLÁSKALOVÁ Johana (sexta)
MACKOVÁ Helena (sexta)
ŠEPSOVÁ Lucie (sexta)
LÁNSKÁ Simona (sexta)
GEISLEROVÁ Marie (sexta)
MOKRÝ Petr (sexta)
ŘEHÁK Adam (sexta)
MORAVEC Martin (sexta)
FEJFAR Pavel (sexta)
PODZIMEK Vojtěch (sexta)
ULRYCH Jakub (sexta)
KOHÚT Michael (sexta)
TÁZLAR Stanislav (sexta)
KLUZ Ondřej (sexta)

Comments