ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Jaro naše škola letos oslaví studentským Majálesem

přidáno: 5. 2. 2015 2:55, autor: Kateřina Krausová

MAJÁLES    30. 4. 2015   9:30- 12:00

Milí studenti,

dne 30. 4. 2015 ve čtvrtek v 9. 30 hod. pořádá naše škola Majáles    

 Ráz- Národy celého světa, Karneval v Riu a ani dalším nápadům se meze nekladou!!!!!

Majáles je studentská slavnost oslavy mládí, jara, tance a veselí. Studenti v převlecích půjdou od budovy Gymnázia, průvodem Novou Pakou na náměstí, kde se bude zpívat, tančit a vítám je i jakýkoliv váš program. V čele průvodu půjde Novopacká dechovka a mažoretky, možná i královna Majálesu. Jednotlivé třídy by měly zvolit a pořídit si (nebo v hodinách VV si vyrobit) společný třídní převlek, doplněný mávátkem, stuhou, vějířem…prostě něčím do ruky. Dobrovolnosti se meze nekladou, vítány jsou i alegorické vozy J

Pro oživení průvodu by si každá třída nebo skupina ze třídy měla připravit krátké pohybové číslo, zvolání, pokřik a pod., když se průvod zastaví nebo pro předvedení po příchodu na náměstí. K účasti na Majálesu jsme pozvali i další dvě střední školy v Nové Pace.

Vítáme i příspěvek k programu na náměstí (taneční číslo, brake dance, pantomimu, spartakiádu, kouzelnickou show, a pod.- nahlaste prosím předem) Na náměstí si bude také možné koupit občerstvení a zatančit si. Veselice na náměstí bude trvat asi do 12.00 hod.
Protože se tento den večer slaví i tradiční Čarodejnice, můžete naši akci spojit i s podvečerní návštěvou areálu hotelu ve Štikově, kam Vás zve p. prof. Vašková a kde bude též občerstvení, hudba, různé hry a zábavné aktivity.


Těšte se , pozvěte rodiče, známé a kamarády, kteří nám mohou na chodníku mávat a volat sláva!!! Veškeré nápady, připomínky a další směřujte do kabinetu VV J
Comments