ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Již za týden Vánoční akademie

přidáno: 7. 12. 2011 14:33, autor: Kateřina Krausová
Milí rodiče, studenti a všichni přátelé naší školy,
rádi bychom Vás všechny pozvali na naši školní vánoční akademii, která se koná již příští středu 14. prosince 2011. Akademie sice začíná v 17.30 hod., ale určitě přijďte dříve!!!!!

Uvidíte neviděné, koupíte si jinde nekoupitelné, ochutnáte různé speciality.
Naše vánoční trhy začínají už v 15.00 hod. U stánku s nápoji Vám nabídnou v několika jazycích horké nápoje vysokoškolsky vzdělané kolegyně. Odbornice na starožitnosti a na slovo vzatá bude řídit bleší tržiště. Studentské výrobky různé kvality Vám nabídneme tak, že nezaváháte a koupíte.
Vrcholem celé akce bude pečlivě vybraný a připravený kulturní program. Hned v úvodních minutách Vám představíme to nejlepší, co máme. Oba pěvecké sbory, pěvecký sbor SOŠPg a pěvecký sbor Gymnázia.
Během večera zahrají fenomenální chlapci a krásné dívky, zatančí krásné dívky, zatančí krásná dívka a pes.
Po shlédnutí dojemného příběhu v muzikále Růženka pocítí každý, že přichází čas lásky, rodiny a darů, prostě Vánoce. Veselé improvizace, příhody z dětství, Multikulturní rodina, Green day a nakonec dívčí skupina
Píchlé duše, to je jen ochutnávka na bohatý program naší školní vánoční akademie.

Plakáty sice už po městě visí, ale stejně doufáme, že řeknete svým dětem, rodičům, prarodičům, sousedům a přátelům a přijedete se na nás podívat zblízka i zdálky. Protože když adventní a vánoční čas uplyne, člověk často zapomene na všechny dárky které dostal, ale na to, co hezkého prožil dlouho vzpomíná....Těšíme se na Vás!!!!!!

Comments