ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Kam byste chtěli jet na exkurzi Přírodovědné ligy v roce 2019?

přidáno: 9. 4. 2018 12:39, autor: Josef Křeček
Čtrnáctý ročník Přírodovědné ligy je za námi a už nyní začínáme myslet na ročník příští. Jeho součástí bude opět tradiční exkurze pro úspěšné účastníky. A aby pro vás, milí přírodovědní ligisté, byla opravdu zajímavá, můžete od nynějška až do 30. dubna na adresu josef.krecek(zavinac)gymnp.cz zasílat své návrhy na cíl exkurze Přírodovědné ligy v dubnu 2019.

Ve vašich návrzích prosím o splnění těchto podmínek:
1. Exkurze musí být proveditelná v rámci jednoho dne a s rozumnými finančními náklady (nenavrhujte tedy destinace typu CERN, Silicon Valley apod, zůstaňme na území ČR - a i v rámci ČR existují za jeden den těžko dosažitelné cíle, před pár lety jsem takto musel z návrhů vyřadit např. Stezku korunami stromů na Lipně)
2. Exkurze musí být zajímavá a dostupná pro všechny věkové skupiny soutěžících (v Přírodovědné lize stále přibývá soutěžících z kategorie Junior  a např. do objektu Jaderné elektrárny Temelín je s výjimkou informačního centra umožněna exkurze jen osobám starším 15 let)
3. Exkurze musí nějak souviset s tématikou přírodovědných předmětů.
4.  Návrhy podávejte a v následné anketě hlasujte opravdu jen tehdy, pokud se chcete aktivně zúčastnit Přírodovědné ligy 2018/2019.

Počátkem května budou vaše reálné návrhy zařazeny do elektronické ankety, v níž budete moci hlasovat o nejúspěšnějším návrhu. Ten pak bude realizován jako cíl exkurze Přírodovědné ligy v roce 2019. Návrhy mohou podávat i členové Realizačního týmu Přírodovědné ligy.

Tak můžete začít vymýšlet, těším se na vaše návrhy!

                                                                                                                                                                                          Josef KřečekComments