ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné pořadí 14. ročníku Přírodovědné ligy (ročník 2017/2018)

přidáno: 6. 4. 2018 1:20, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 6. 4. 2018 1:21 ]

Celkový počet účastníků: 32

Počet úspěšných řešitelů (zisk 400 bodů a více):  21, v tabulce označeni tučným písmem.

Počet účastníků, kteří se kvalifikovali na exkurzi do hornického skanzenu Mayrau a Koněpruských jeskyní (250 bodů a více):  27, v tabulce označeni kurzívou.

Počet účastníků v kategorii Junior: 14

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 10

Počet účastníků exkurze v kategorii Junior: 12

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková

septima

890

2.

Monika Kotyková

septima

881

3.

Kryštof Vitvar

prima

853

4.

Matěj Tegel

kvarta

807

5.

Jakub Svoboda

tercie

770

6.

Markéta Jiřičková

tercie

768

7.

Jakub Tegel

septima

739

8.

Albert Hylmar

kvinta

730

9.

Jan Hoška

3.G

676

10.

Matěj Choutka

sekunda

673

11.

Jindřich Horák

prima

661

12.

Filip Fajfer

sekunda

649

13.

Michaela Neumanová

1.G

614

14.

Tomáš Dyntr

tercie

613

15.

Tereza Kyselová

prima

606

16.

Zbyněk Thiel

kvinta

447

17.

Denisa Tichá

septima

446

18.

Marek Nádvorník

septima

437

19.

Karolína Nosková

septima

422

20.

Nicolas Lubinski

tercie

417

21.

Tereza Blímová

1.A

413

22.

Radim Cimbál

kvinta

394

23.

František Vaněk

tercie

375

24.

Tereza Tauchmanová

3.G

354

25.

Věra Praislerová

septima

335

26.

Jan Burkert

kvinta

318

27.

Martin Satranský

kvarta

294

28.

Matěj Pavelec

sekunda

190

29.

Jakub Fiala

2.G

103

30.

Monika Klazarová

sexta

101

31.

Věra Macháčková

kvinta

60

32.

Jiřina Skákalíková  

prima

50

 

Objev roku (nejvýše umístěný soutěžící, který se nezúčastnil minulého ročníku): Kryštof Vitvar (prima), 3. místo

Skokan roku (největší zlepšení ve srovnání s minulým ročníkem): Jakub Svoboda (tercie) –
z 15. na 5. místo

Vítězka základní části Přírodovědné ligy: Monika Kotyková (septima)

Vítěz Přírodovědné ligy mistrů: Matěj Tegel (kvarta)

Úspěšná řešitelka v kategorii SOŠPg: Tereza Blímová (1. A)

 

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar

prima

853

2.

Matěj Tegel

kvarta

807

 3.

Jakub Svoboda

tercie

770

4.

Markéta Jiřičková

tercie

768

5.

Matěj Choutka

sekunda

673

6.

Jindřich Horák

prima

661

7.

Filip Fajfer

sekunda

649

8.

Tomáš Dyntr

tercie

613

9.

Tereza Kyselová

prima

606

10.

Nicolas Lubinski

tercie

417

11.

František Vaněk

tercie

375

12.

Martin Satranský

kvarta

294

13.

Matěj Pavelec

sekunda

190

14.

Jiřina Skákalíková

prima

50



Comments