ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné pořadí Přírodovědné ligy 2010/2011

přidáno: 27. 4. 2011 23:44, autor: Josef Křeček
Výsledkové listiny ve formátu MS Word naleznete v přílohách tohoto článku.
Tučně jsou vyznačeni úspěšní řešitelé (500 a více bodů), kurzívou ostatní účastníci Exkurze Přírodovědné ligy 2011 (250 a více bodů).

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Pavel Brodský

septima

1162

2.

Vojtěch Tázlar

kvarta

1045

3.

Martin Jákl

septima

999

4.

Stanislav Tázlar

sekunda

988

5.

Tereza Janatová

kvarta

966

6.

Kristýna Voráčková

sexta

881

7.

Jaroslav Moravec

kvarta

849

8.

Pavlína Vágenknechtová

kvinta

845

9.

Nikola Šotolová

sexta

825

10.

Lukáš Zívr

1.G

798

11.

Josef Musil

3.G

742

12.

David Broul

kvarta

738

13.

Anna Pavelková

kvarta

695

14.

Lukáš Fára

3.G

680

15.

Matěj Svoboda

2.G

571

16.

Eva Bochová

kvarta

502

17.

Jaroslav Macek

2.G

462

18.

Petr Mokrý

sekunda

412

19.

Johana Tláskalová

sekunda

277

20.

Petr Geiger

2.G

263

21.

Anna Musilová

sexta

256

22.

Markéta Svobodová

kvarta

255

23.

Martin Macek

2.G

235

24.

Jan Podzimek

1.G

105

25.

Jakub Zvelebil

sexta

104

26.

Lenka Šulcová

4.G

81

27.

Jan Bartoň

prima

77

28.

Jana Erlebachová

oktáva

74

29.

Jan Šmidrkal

sexta

67

30.

Miroslav Beneš

3.G

54

 

Kategorie Junior:

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Vojtěch Tázlar

kvarta

1045

2.

Stanislav Tázlar

sekunda

988

3.

Tereza Janatová

kvarta

966

4.

Jaroslav Moravec

kvarta

849

5.

David Broul

kvarta

738

6.

Anna Pavelková

kvarta

695

7.

Eva Bochová (7.)

kvarta

503

8.

Petr Mokrý (10.)

sekunda

412

9.

Johana Tláskalová (8.)

sekunda

277

10.

Markéta Svobodová (9.)

kvarta

255

11.

Jan Bartoň (11.)

prima

77

 

Skokan roku (nejlepší umístění soutěžícího, který již někdy v PL soutěžil, ve srovnání s minulým ročníkem): Martin Jákl (loni nesoutěžil, letos 3. místo)

Objev roku (nejlepší nováček PL): Pavlína Vágenknechtová (8. místo)

 

Historická tabulka Přírodovědné ligy 2004 – 2011

 

Tato tabulka zachycuje úspěšnost soutěžících v Přírodovědné lize za prvních sedm ročníků. Vznikla vyhodnocením pořadí prvních deseti soutěžících v každém ročníku (v absolutním pořadí i v kategorii Junior). Za vítězství v soutěžním ročníku získal soutěžící 10 bodů, za 2. místo 9 bodů, atd., až za 10. místo 1 bod.  Za jménem soutěžícího je vždy uvedeno, ve kterých letech se v první desítce celkového pořadí PL umístil (počítá se rok konání finále, takže např. pro ročník 2004/05 je uveden rok 2005).

Pořadí

Jméno

Body

1.

Pavel Brodský (2006 – 2011)

36

2.

Jan Trybenekr (2005 - 2007)

30

3.

Martin Horáček (2005 – 2007)

24

4.

Jan Chocholáč (2005 – 2007)

23

5.

Martina Fejfarová (2008 – 2010)

21

6.

Vojtěch Tázlar (2009 – 2011)

20

7.

David Friček (2008 – 2009)

19

8.

Václav Pilař (2008 – 2009)

17

9.

Stanislav Phan Dai Cuong (2008 –2009)

16

10.-11.

Jan Šorf (2008 – 2010)

15

 

Tereza Janatová (2009 – 2011)

15

12.- 13.

Petr Daniš (2005 – 2006)

14

 

Stanislav Tázlar (2010 – 2011)

14

14.-15.

Kateřina Kotyková (2006 – 2008)

13

 

Jaroslav Moravec (2010 – 2011)

13

16.-17.

Ondřej Lejdar (2005)

8

 

Martin Jákl (2011)

8

18.-20.

Ivana Tůmová (2005 – 2006)

7

 

Zdeňka Podlipná (2006)

7

 

Kristýna Voráčková (2009,2011)

7

21.-22.

Tereza Pourová (2006)

6

 

Jan Šmidrkal (2008)

6

23.-25.

Jakub Hron (2005)

5

 

Simona Dědicová (2007)

5

 

Lucie Pospíšilová (2009 – 2010)

5

26.-28.

Anna Vitvarová (2006 – 2007)

4

 

Barbora Nožičková (2007)

4

 

Radegast Kuliha (2007 – 2008)

4

29.-32.

Jan Tomeš (2005)

3

 

Václav Knap (2008)

3

 

Nikola Šotolová (2010 – 2011)

3

 

Pavlína Vágenknechtová

3

33.-34.

Tomáš Fojt (2005)

2

 

Jan Machek (2010)

2

35.-37.

Tomáš Romaniuk (2005)

1

 

Michaela Vitvarová (2007)

1

 

Lukáš Zívr (2011)

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Historická tabulka Přírodovědné ligy 2004 – 2011 – kategorie Junior

 

Pořadí

Jméno

Body

1.

Vojtěch Tázlar (2008 – 2011)

35

2.

Tereza Janatová (2008 – 2011)

31

3.

Pavel Brodský (2006 – 2008)

29

4.

Jaroslav Moravec (2009 – 2011)

24

5.

Ivana Tůmová (2005 – 2007)

21

6.

Lucie Vašková (2005 – 2007)

19

7.-8.

David Broul (2009 – 2011)

17

 

Stanislav Tázlar (2010 – 2011)

17

9.

Martin Jákl (2007 – 2008)

16

10.

Michaela Vitvarová (2006 – 2007)

14

11.-12.

Jan Šmidrkal (2007 – 2008)

12

 

Kateřina Kmínková (2007 – 2008, 2010)

12

13.

Ondřej Lejdar (2005)

10

14.-15.

Jakub Hron (2005)

9

 

Petr Mokrý (2010 – 2011)

9

16.-19.

Anna Vitvarová (2006)

8

 

Petr Blažek (2008 – 2009)

8

 

Kristýna Voráčková (2009)

8

 

Eva Bochová (2010 – 2011)

8

20.-21.

Filip Romaniuk (2005)

7

 

Jiřina Čančíková (2005)

7

22.-24.

Jindřich Kučera (2007)

5

 

Veronika Nguyen Hai Vy (2009)

5

 

Anna Pavelková (2011)

5

25.

Jitka Kotyková (2006)

4

26.-29.

Jana Erlebachová (2006)

3

 

Kateřina Dobrá (2007)

3

 

Ondřej Plecháč (2008)

3

 

Marie Šormová (2010)

3

30.-32.

Nikola Nydrlová (2006)

2

 

Jiří Šorm (2010)

2

 

Johana Tláskalová (2011)

2

33.-34.

Tomáš Kocourek (2006)

1

 

Markéta Svobodová (2011)

1

 

 

Výsledky Přírodovědné ligy mistrů 2011 (5.4.2011)

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body za test

Rychlostní prémie

Body celkem

1.

Pavel Brodský

septima

200

33

233

2.

Jaroslav Moravec

kvarta

195

15

210

3.

Nikola Šotolová

sexta

190

17

207

4.

Martin Jákl

septima

190

17

207

5.

Josef Musil

3.G

195

6

201

6.

Vojtěch Tázlar

kvarta

170

5

175

7.

Stanislav Tázlar

sekunda

170

4

174

8.

Anna Pavelková

kvarta

160

8

168

9.

Tereza Janatová

kvarta

160

2

162

10.

Pavlína Vágenknechtová

kvinta

150

8

158

11.

Lukáš Zívr

1.G

140

0

140

12.

David Broul

kvarta

135

0

135

13.

Lukáš Fára

3.G

105

8

113

14.

Kristýna Voráčková

sexta

80

0

80

15.

Matěj Svoboda

2.G

65

0

65

ĉ
Josef Křeček,
27. 4. 2011 23:49
ĉ
Josef Křeček,
27. 4. 2011 23:49
ĉ
Josef Křeček,
27. 4. 2011 23:49
Comments