ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné pořadí Přírodovědné ligy 2015/2016 (12. ročníku soutěže)

přidáno: 28. 4. 2016 10:36, autor: Josef Křeček

Celkový počet účastníků: 47

Počet úspěšných řešitelů (zisk 400 bodů a více):  23, v tabulce označeni tučným písmem.

Počet účastníků exkurze na Letiště Václava Havla v Praze (200 bodů a více):  41, v tabulce označeni kurzívou.

Počet účastníků v kategorii Junior: 13

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 9

Počet účastníků exkurze v kategorii Junior: 12

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková

kvinta

858

2.

Vojtěch Zívr

4.G

848

3.

Kristýna Vojtíšková

3.G

847

4.

Karolína Nosková

kvinta

815

5.

Ondřej Havlík

3.G

813

6.

Marek Nádvorník

kvinta

794

7.

Simona Lánská

septima

793

8.

Matěj Tegel

sekunda

779

9.

Jakub Svoboda

prima

768

10.

Jan Cogan

sekunda

766

11.

Jiří Vágenknecht

septima

765

12.

Monika Kotyková

kvinta

752

13.

Albert Hylmar

tercie

725

14.

Markéta Jiřičková

prima

701

15.

Zbyněk Thiel

tercie

564

16.

Vojtěch Hamáček

2.G

557

17.

Johana Tláskalová

septima

540

18.

Karolína Nálevková

kvarta

513

19.

Denisa Tichá

kvinta

485

20.

František Vaněk

prima

477

21.

Radim Cimbál

tercie

421

22.

Věra Praislerová

kvinta

419

23.

Martina Chomyšinová

2.G

417

24.

Václav Chomyšin

3.G

387

25.

Petr Mokrý

septima

385

26.

Vojtěch Kaván

sexta

382

27.

Lucie Šepsová

septima

380

28.

Štěpán Píro

sekunda

326

29.

Helena Macková

septima

326

30.

Tereza Kráčmarová

3.G

318

31.

Tomáš Honejsek

3.G

300

32.

Alena Matějovská

septima

294

33.

Jiří Šorm

septima

282

34.

Aneta Martinková

3.G

273

35.

Daniel Pospíšil

kvarta

259

36.

Anastasiya Sobran

1.G

256

37.

Martin Satranský

sekunda

244

38.

Jan Hoška

1.G

239

39.

Marie Geislerová

septima

223

40.

Jakub Tegel 

kvinta

209

41.

Kateřina M. Nechanická

septima

209

42.

Radka Grohová 

3.A

142

43.

Jan Burkert

tercie

129

44.

Josef Kužel

4.G

120

45.

Adéla Frýbová

4.G

89

46.

Libor Kundrát

2.G

76

47.

Barbora Novotná

1.G

65

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Matěj Tegel

sekunda

779

2.

Jakub Svoboda

prima

768

3.

Jan Cogan

sekunda

766

4.

Albert Hylmar

tercie

725

5.

Markéta Jiřičková

prima

701

6.

Zbyněk Thiel

tercie

564

7.

Karolína Nálevková

kvarta

513

8.

František Vaněk

prima

477

9.

Radim Cimbál

tercie

421

10.

Štěpán Píro

sekunda

326

11.

Daniel Pospíšil

kvarta

259

12.

Martin Satranský

sekunda

244

13.

Jan Burkert

tercie

129

 

 

Další ceny:

Objev roku (nejlépe umístěný soutěžící, který nesoutěžil v minulém ročníku):  Marek Nádvorník, 6. místo     

Skokan roku (úspěšný řešitel s největším zlepšením v umístění ve srovnání s minulým ročníkem): Jan Cogan, skok o 31 míst ze 41. na 10. místo             

Cena koordinátora Přírodovědné ligy za vítězství v základní části PL:  Karolína Nosková

Cena koordinátora Přírodovědné ligy za vítězství v Přírodovědné lize mistrů:   Marek Nádvorník   


Výsledky Přírodovědné ligy mistrů najdete v příloze tohoto článku.                

ĉ
Josef Křeček,
28. 4. 2016 10:36
Comments