ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné pořadí Přírodovědné ligy 2016/2017 (13. ročníku soutěže)

přidáno: 6. 4. 2017 12:02, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 6. 4. 2017 12:57 ]

Celkový počet účastníků: 36

Počet úspěšných řešitelů (zisk 400 bodů a více):  16, v tabulce označeni tučným písmem.

Počet účastníků, kteří se kvalifikovali na exkurzi do iQlandie v Liberci (250 bodů a více):  26, v tabulce označeni kurzívou. 

Počet účastníků v kategorii Junior: 15

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 7

Počet účastníků exkurze v kategorii Junior: 11

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková

sexta

917

2.

Jakub Tegel

sexta

886

3.

Monika Kotyková

sexta

862

4.

Matěj Tegel

tercie

831

5.

Kristýna Vojtíšková

4.G

766

6.

Markéta Jiřičková

sekunda

747

7.

Karolína Nosková

sexta

721

8.

Albert Hylmar

kvarta

697

9.

Denisa Tichá

sexta

693

10.

Jan Hoška

2.G

686

11.

Věra Praislerová

sexta

660

12.

Ondřej Havlík

4.G

592

13.

Zbyněk Thiel

kvarta

584

14.

Nicolas Lubinski

sekunda

571

15.

Jakub Svoboda

sekunda

536

16.

František Vaněk

sekunda

443

17.

Radim Cimbál

kvarta

351

18.

Matěj Choutka

prima

320

19.

Anastasiya Sobran

2.G

307

20.

Aneta Martinková

4.G

303

21.

Patricie Čoričová

prima

291

22.

David Brázdil

1.G

283

23.

Zuzana Vojíková

1.G

277

24.

Lucie Šepsová

oktáva

269

25.

Daniel Pospíšil

kvinta

267

26.

Štěpán Píro

tercie

254

27.

Věra Macháčková

kvarta

225

28.

Kateřina Svobodová

septima

192

29.

Martina Chomyšinová

3.G

90

30.

Václav Chomyšin

4.G

90

31.

Terezie Patková

sexta

77

32.

Johana Tláskalová

oktáva

70

33.

Ondřej Šimek

kvinta

66

34.

Kristýna Kulhavá

sekunda

42

35.

Martin Satranský

tercie

42

36.

Eliška Kotrbová

tercie

25

 

Objev roku (nejvýše umístěný soutěžící, který se nezúčastnil minulého ročníku): Nicolas Lubinski (sekunda)

Skokan roku (největší zlepšení ve srovnání s minulým ročníkem): Jakub Tegel (sexta) – ze 40. na 2. místo

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Matěj Tegel

tercie

831

2.

Markéta Jiřičková

sekunda

747

3.

Albert Hylmar

kvarta

697

4.

Zbyněk Thiel

kvarta

584

5.

Nicolas Lubinski

sekunda

571

6.

Jakub Svoboda

sekunda

536

7.

František Vaněk

sekunda

443

8.

Radim Cimbál

kvarta

351

9.

Matěj Choutka

prima

320

10.

Patricie Čoričová

sekunda

291

11.

Štěpán Píro

tercie

254

12.

Věra Macháčková

tercie

225

13.

Kristýna Kulhavá

sekunda

42

14.

Martin Satranský

tercie

42

15.

Eliška Kotrbová

tercie

25

Comments