ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné pořadí Přírodovědné ligy 2018/2019 (15. soutěžního ročníku)

přidáno: 8. 4. 2019 3:43, autor: Josef Křeček

Celkový počet účastníků: 37 

Počet úspěšných řešitelů (zisk 400 bodů a více):  19, v tabulce označeni tučným písmem.

Počet účastníků, kteří se kvalifikovali na exkurzi do Velkého světa techniky v Ostravě – Dolních  Vítkovicích (250 bodů a více):  33, v tabulce označeni kurzívou.

Počet účastníků v kategorii Junior: 24

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 14

Počet účastníků exkurze v kategorii Junior: 24


Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Klára Kotyková

oktáva

915

2.

Monika Kotyková

oktáva

905

3.

Kryštof Vitvar

sekunda

850

4.

Matěj Tegel

kvinta

802

5.

Jakub Svoboda

kvarta

792

6.

Markéta Jiřičková

kvarta

785

7.

Erik Pfeifer

sekunda

728

8.

Matěj Choutka

tercie

721

9.

Filip Fajfer

tercie

700

10.

Eliška Poláková

sekunda

  647

11.

Petr Polák

prima

628

12.

Tereza Kyselová

sekunda

619

13.

Hana Vajglová

prima

613

14.

Matěj Kracík

prima

520

15.

František Vaněk

kvarta

481

16.

Radim Cimbál

sexta

475

17.

Jindřich Horák

sekunda

470

18.

Jan Burkert

sexta

428

19.

Matěj Fišera

prima

419

20.

Šárka Havelková

prima

399

21.

Tereza Blímová

2.A

372

22.

Michaela Šimůnková

prima

364

23.

Matěj Pavelec

tercie

355

24.

Veronika Janků

prima

340

25.

Tereza Dyntrová

prima

326

26.

Filip Linhart

sekunda

316

27.

Jakub Tegel

oktáva

303

28.

Lucie Dendisová

2.G

299

29.

Anna Říhová

prima

286

30.

Michaela Janoušková

prima

279

31.

Jan Hoška

4.G

271

32.

Tomáš Dyntr

kvarta

265

33.

Nicolas Lubinski

kvarta

260

34.

Martin Satranský

kvinta

108

35.

Michal Kvarda

1.G

79

36.

Vojtěch Jašek

1.G

74

37.

Jan Mitrus

3.G

72

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar

sekunda

850

2.

Jakub Svoboda

kvarta

792

3.

Markéta Jiřičková

kvarta

785

4.

Erik Pfeifer

sekunda

728

5.

Matěj Choutka

tercie

721

6.

Filip Fajfer

tercie

700

7.

Eliška Poláková

sekunda

647

8.

Petr Polák

prima

628

9.

Tereza Kyselová

sekunda

619

10.

Hana Vajglová

prima

613

11.

Matěj Kracík

prima

520

12.

František Vaněk

kvarta

481

13.

Jindřich Horák

sekunda

470

14.

Matěj Fišera

prima

419

15.

Šárka Havelková

prima

399

16.

Michaela Šimůnková

prima

364

17.

Matěj Pavelec

tercie

355

18.

Veronika Janků

prima

340

19.

Tereza Dyntrová

prima

326

20.

Filip Linhart

sekunda

316

21.

Anna Říhová

prima

286

22.

Michaela Janoušková

prima

279

23.

Tomáš Dyntr

kvarta

265

24.

Nicolas Lubinski

kvarta

260

 

Objev roku (nejvýše umístěný soutěžící, který se nezúčastnil minulého ročníku): Erik Pfeifer (sekunda), 7. místo

Skokan roku (úspěšný řešitel s největším zlepšení ve srovnání s minulým ročníkem): František Vaněk (kvarta) z 23. na 15. místo (o 8 míst se zlepšil také Jan Burkert z 26. na 18. místo, ve prospěch Františka Vaňka rozhodlo lepší celkové umístění)

Vítězka základní části Přírodovědné ligy: Klára Kotyková (oktáva)

Vítěz Přírodovědné ligy mistrů: Matěj Tegel (kvinta)

V příloze tohoto článku najdete výsledky finále - Přírodovědné ligy mistrů.


ĉ
Josef Křeček,
8. 4. 2019 3:43
Comments