ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Konečné výsledky Přírodovědné ligy 2013/2014 (10. ročníku)

přidáno: 24. 4. 2014 22:22, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 24. 4. 2014 22:44 ]

Přírodovědné ligy 2013/2014 (10. ročníku soutěže) se zúčastnilo rekordních 48 soutěžících. Úspěšných řešitelů – účastníků Přírodovědné ligy mistrů – bylo 15. V tabulkách jsou vyznačeni tučným písmem.

Účastníků Exkurze Přírodovědné ligy do Techmanie Plzeň (minimální zisk 200 bodů) bylo 40. V tabulce jsou vyznačeni kurzívou.

Výsledky soutěže byly slavnostně vyhlášeny během exkurze v Plzni dne 24. 4. 2014.

Poděkování patří Sdružení rodičů gymnázia a firmě Papír – knihy, Ondřej Nýdrle, Nová Paka za již tradiční finanční podporu soutěže.

Můžete si rovněž prohlédnout:

Výsledky Přírodovědné ligy mistrů 2014: https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/aktualne/vysledkyprirodovedneligymistrua2014

Historickou tabulku Přírodovědné ligy za období 2004 až 2014: https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/historickatabulkaprirodovedneligy2004-2012

Listinu všech vítězů Přírodovědné ligy v její historii: https://sites.google.com/a/gymnp.cz/prirodovedna-liga/listina-vitezua-prirodovedne-ligy-2004---2012


Konečné výsledky Přírodovědné ligy 2013/2014:


Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Vojtěch Zívr

2.G

827

2.

Vojtěch Tázlar

septima

795

3.

Simona Lánská

kvinta

773

4.

David Broul

septima

768

5.

Pavlína Vágenknechtová

oktáva

741

6.

Stanislav Tázlar

kvinta

734

7.

Kristýna Vojtíšková

1.G

716

8.

Veronika Válková

sexta

645

9.

Ondřej Havlík

1.G

630

10.

Josef Kužel

2.G

616

11.

Albert Hylmar

prima

613

12.

Klára Kotyková

tercie

600

13.

Petr Mokrý

kvinta

592

14.

Martin Nýdrle

kvinta

571

15.

Denisa Tichá

tercie

518

16.

Jakub Tegel

tercie

390

17.

Barbora Jelínková

sexta

373

18.

Aneta Martinková

1.G

364

19.

Sára Jirková

sexta

360

20.

Monika Dohnalová

4.G

355

21.

Lucie Šepsová

kvinta

352

22.

Jan Nálevka

3.G

347

23.

Jiří Šorm

kvinta

344

24.

Johana Tláskalová

kvinta

300

25.

Šárka Bukovská

sexta

293

26.

Karolína Nosková

tercie

275

27.

Veronika Mašková

2.G

267

28.

Radim Cimbál

prima

265

29.

Adéla Frýbová

2.G

265

30.

Zuzana Vodnárková

4.G

265

31.

Barbora Labíková

1.G

263

32.

Daniel Pospíšil

sekunda

261

33.

Viktorie Jirková

sekunda

257

34.

Daniel Plecháč

1.G

240

35.

Karolína Nálevková

sekunda

231

36.

Karolína Stuchlíková

3.G

229

37.

Kristýna Matoušová

1.G

228

38.

Radka Grohová

1.A

226

39.

Tereza Kráčmarová

1.G

214

40.

Richard Králíček

sekunda

208

41.

Jakub Veselý

sekunda

185

42.

Sára Konířová

1.G

150

43.

Věra Macháčková

prima

134

44.

Marek Nádvorník

tercie

123

45.

Jan Burkert

prima

 95

46.

David Krch

prima

 64

47.

Tomáš Honejsek

1.G

 62

48.

Vojtěch Pour

tercie

 11

 

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

Objev roku (nejlepší nováček soutěže): Kristýna Vojtíšková (1.G), celkově 7. místo

Skokan roku (největší zlepšení ve srovnání s loňským ročníkem): Vojtěch Zívr (2.G), 
2012/13: 14. místo, 2013/14: 1. místo

 

Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Albert Hylmar

prima

613

2.

Klára Kotyková

tercie

600

3.

Denisa Tichá

tercie

518

4.

Jakub Tegel

tercie

390

5.

Karolína Nosková

tercie

275

6.

Radim Cimbál

prima

265

7.

Daniel Pospíšil

sekunda

261

8.

Viktorie Jirková

sekunda

257

9.

Karolína Nálevková

sekunda

231

10.

Richard Králíček

sekunda

208

11.

Jakub Veselý

sekunda

185

12.

Věra Macháčková

prima

134

13.

Marek Nádvorník

tercie

123

14.

Jan Burkert

prima

 95

15.

David Krch

prima

 64

16.

Vojtěch Pour

tercie

 11

Comments