Konečné výsledky Přírodovědné ligy 2020/2021 (17. soutěžního ročníku)

přidáno: 26. 3. 2021 6:19, autor: Josef Křeček   [ aktualizováno 26. 3. 2021 8:05 ]

Celkový počet účastníků: 46


Počet úspěšných řešitelů (zisk 350 bodů a více):  21, v tabulce označeni tučným písmem.

Počet účastníků, kteří se kvalifikovali na exkurzi do Techmanie v Plzni  (200 bodů a více):  29, v tabulce označeni kurzívou.

Právo účasti na exkurzi do Techmanie mají i účastníci Přírodovědné ligy 2019/2020 (16. soutěžního ročníku), kteří měli být v tomto ročníku účastníky zrušené exkurze do České televize a v 17. ročníku na exkurzi nepostoupili nebo v tomto ročníku nesoutěžili. Jsou to: Filip Fajfer, Albert Hylmar, Petr Polák, Tereza Kyselová, Veronika Bajerová, Naděžda Choutková, Matěj Pavelec, Michal Pavelec, Matěj Kracík (ze současné tercie), Amálie Stuchlíková, Anna Říhová, Lucie Nezbedová, Jolana Ščudlová, Madlen Hanušová, David Formánek, Jakub Kuřík. Celkem tak může mít exkurze do Techmanie až 45 účastníků.

Termín exkurze do Techmanie: školní rok 2021/2022, bude upřesněno.

Počet účastníků v kategorii Junior: 33

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 14

Počet účastníků exkurze v kategorii Junior: 19

 

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

 

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar

kvarta

833

2.

Matěj Tegel

septima

803

3.

Erik Pfeifer

kvarta

747

4.

Martin Kalenský

prima

723

5.

Filip Špicar

prima

707

6.

Kateřina Hylmarová

prima

688

7.

Matěj Choutka

kvinta

681

8.

Veronika Janků

tercie

659

9.

Jan Morávek

1.G

644

10.

Jiří Matouš

2.G

644

11.

Nikola Holubová

tercie

642

12.

Barbora Marie Štastná

1.G

638

13.

Johana Rosová

prima

634

14.

Petr Mádlík

1.G

     610

15.

Jindřich Horák

kvarta

538

16.

Matěj Krejčí

sekunda

380

17.

Tomáš Dyntr

sexta

380

18.

Michal Dočekal

prima

373

19.

Mariana Horáková

sekunda

365

20.

Daniel Polášek

prima

363

21.

Tereza Tegelová

sekunda

356

22.

František Vaněk

sexta

344

23.

Martin Dočekal

sekunda

326

24.

František Svoboda

sekunda

312

25.

Tereza Dyntrová

tercie

291

26.

Jakub Svoboda

sexta

277

27.

Stanislav Novák

sexta

266

28.

Eliška Poláková

kvarta

210

29.

Matyáš Vitvar

sekunda

200

30.

Lukáš Kraus

sexta

195

31.

Šárka Thielová

sekunda

178

32.

Anna Říhová

tercie

170

33.

Petr Polák

tercie

163

34.

Veronika Bajerová

sekunda

153

35.

Matěj Kracík

tercie

143

36.

Naděžda Choutková

sekunda

104

37.

Nicolas Lubinski

sexta

100

38.

Štěpán Kracík

prima

92

39.

Tereza Kyselová

kvarta

90

40.

Antonín Novák

prima

86

41.

Laura Marie Lubinska

sekunda

79

42.

Žaneta Prausová

sekunda

78

43.

Adam Hetfleisch

sekunda

67

44.

Tomáš Typlt

kvinta

66

45.

Zuzana Drábková

prima

53

46.

Jakub Kuřík

tercie

38





























































Kategorie Junior (prima až kvarta):

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Kryštof Vitvar

kvarta

833

2.

Erik Pfeifer

kvarta

747

3.

Martin Kalenský

prima

723

4.

Filip Špicar

prima

707

5.

Kateřina Hylmarová

prima

688

6.

Veronika Janků

tercie

659

7.

Nikola Holubová

tercie

642

8.

Johana Rosová

prima

634

9.

Jindřich Horák

kvarta

538

10.

Matěj Krejčí

sekunda

380

11.

Michal Dočekal

prima

373

12.

Mariana Horáková

sekunda

365

13.

Daniel Polášek

prima

363

14.

Tereza Tegelová

sekunda

356

15.

Martin Dočekal

sekunda

326

16.

František Svoboda

sekunda

312

17.

Tereza Dyntrová

tercie

291

18.

Eliška Poláková

kvarta

210

19.

Matyáš Vitvar

sekunda

200

20.

Šárka Thielová

sekunda

178

21.

Anna Říhová

tercie

170

22.

Petr Polák

tercie

163

23.

Veronika Bajerová

sekunda

153

24.

Matěj Kracík

tercie

143

25.

Naděžda Choutková

sekunda

104

26.

Štěpán Kracík

prima

92

27.

Tereza Kyselová

kvarta

90

28.

Antonín Novák

prima

86

29.

Laura Marie Lubinska

sekunda

79

30.

Žaneta Prausová

sekunda

78

31.

Adam Hetfleisch

sekunda

67

32.

Zuzana Drábková

prima

53

33.

Jakub Kuřík

tercie

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




































Objev roku (nejvýše umístěný soutěžící, který se nezúčastnil minulého ročníku): Martin Kalenský (prima), 4. místo

Skokan roku (úspěšný řešitel s největším zlepšení ve srovnání s minulým ročníkem): Jiří Matouš (2.G), z 39. na 10. místo (o 29 míst)

Vítěz základní části Přírodovědné ligy: Kryštof Vitvar (kvarta)

Vítěz Přírodovědné ligy mistrů: Kryštof Vitvar (kvarta)




Comments