ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Kreativní knižní koutek

přidáno: 5. 8. 2015 2:54, autor: Kateřina Krausová

Milí knihomolové, knižní nadšenci, vy, kteří nedáte bez knížky ani ránu, sběrači knih, vlastníci velikých knihoven nebo příbuzní vlastníků velikých knihoven, vyřazovači , milovníci starého popsaného papíru,

no prostě čtenáři.

Vám všem je určena tato výzva.

Prázdniny jsou časem odpočinkové četby, kterou ale po přečtení nemusíte zahodit. Ve druhém patře školy je koutek s prázdnými regály, které přímo volají po tom, abychom je společnými silami zaplnili četbou nejrůznějšího druhu.

Co kdybychom všichni prohledali své knihovny a staré šuplíky? Někdo najde román, jiný básně, knihu o astronomii nebo starou kuchařku. Pokud něco ke čtení, co nepotřebujete, najdete, vhoďte si to raději hned do spící školní brašny. V září budeme rádi, když knihy nebo zajímavé časopisy donesete do školní knihovny k p. prof. Horákové.      Až staré regály s výtvarníky trochu „vystajlujeme“, naplníme je donesenými knihami. A volný čas mezi hodinami nebo po vyučování můžete nově trávit i studiem tajných věd a receptů.  Samozřejmě i  tichým předčítáním hororu svému miláčkovi.

 Pokud neodoláte, můžete si knihu k přečtení odnést i domů, případně ji vyměnit za jinou a vybraný poklad si ponechat.

Srdeční záležitost je prostě srdeční záležitost.

Tak hledejte, sbírejte……….moc se těšíme!!!

Comments