Listopad ve znamení florbalu

přidáno: 15. 11. 2017 7:17, autor: Jan Honců
Již tradičně se v tomto období konají florbalové turnaje. První okrskové kolo kategorie IV. (chlapci) se uskutečnilo 1. listopadu 2017. Do turnaje jsme nevstupovali v roli hlavního favorita. To nám však nevadilo. Mohli jsme se soustředit jen a jen na vlastní hru. Kluci bojovali statečně. Nevypouštěli souboje a rvali se o každý míček. Jen v koncovce jsme měli smůlu. Nedáš, dostaneš. Nakonec z toho bylo 5. místo.

Okrskové kolo kategorie III. (chlapci) se konalo 14. listopadu 2017. Turnaj nezačal podle našich představ. Naděje na postup se rozplynuly hned po druhém zápase proti domácímu týmu ZŠ Husitské, kde jsme nedokázali udržet jednobrankové vedení. Chuť jsme si spravili až v závěru výhrou 4:1 proti celku ze Staré Paky. Pro kluky to znamenalo 5. místo.

Touto cestou děkuji všem, kteří reprezentovali. V kategorii IV. to byli Jirásko Aram, Entner Štěpán, Kraus Lukáš, Svoboda Jakub, Fojt Petr, Kříž Michal, Tegel Matěj, Vondrák Jakub a Wolf Tomáš. Chlapci v kategorii III. hráli ve složení Plecháč Martin, Pospíšil Vojtěch, Turek Vojtěch, Typlt Tomáš, Filip Fajfer, Suk Kajetán, Nýdrle Filip, Šulc Oliver a Trejbal Jan.

Comments