Naše výtvarka na dálku v Českém rozhlase Hradec Králové

přidáno: 5. 5. 2020 5:20, autor: Kateřina Krausová
„Člověk by měl v životě přijímat nové výzvy a v tom, s čím nepočítal, by měl najít pro sebe i ostatní něco, co ho posune dál a dopředu. Proto i v době karantény, kdy jsme všichni doma a komunikujeme spolu jen prostřednictvím virtuálních médií, mohou vzniknout krásná umělecká díla,“ napsaly studentům učitelky výtvarné výchovy Káťa a Vendula.
Přibližně tak začíná článek, kterým doplnila svoji reportáž o vyučování na dálku v Českém rozhlase Hradec Králové jičínská redaktorka Vlaďka Wildová. Ta s naší školou dlouhodobě spolupracuje třeba při přípravě výstav výtvarných prací na Valdické bráně v Jičíně. Ve svých reportážích se snaží najít i v dnešní složité době pozitiva, která nás posunou dál. Je to doba získávání nových zkušeností i změny pohledu na náš dosud celkem bezproblémový svět. O čem si se mnou povídala i některé další zajímavosti se můžete z přiloženého článku i krátkého rozhovoru z domácího prostředí dozvědět na


Myslím, že vás i vaše rodiče za sebe i své kolegy, se kterými mluvím, mohu pozdravit a vzkázat vám, že se nám po vás stýská.
 Držíme vám i sobě palce, abychom se všichni něco naučili a těšili se znovu na společné setkávání. Vaše KK.

Comments