ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Nový soutěžní úkol Recyklohraní

přidáno: 9. 2. 2011 11:43, autor: Josef Křeček
Baterie do koše nepatří

datum od: 02. 02. 2011
datum do: 04. 03. 2011

Zadání úkolu
Nakreslete plakát (min. velikost formát A3), který vybízí ke sběru vybitých baterií a akumulátorů. Snažte se upozornit, jak by to na světě (doma, ve škole, v přírodě…) vypadalo, kdybychom pohazovali vybité baterie ve volné přírodě nebo do odpadkových košů a vtipnou formou poukažte na to, jak by se s nimi zacházet mělo sloganem, veršem apod.).

Váš plakát pak vylepte na veřejné místo (POZOR, nemáme na mysli sloup pouličního osvětlení, ani zastávku MHD)), kde jej uvidí co nejvíce lidí! Můžete jej vylepit např. za výlohu nějakého obchodu s elektrem, na venkovní nástěnce městského úřadu, případně na informační nástěnce města. Vašim nápadům se meze nekladou, ale váš výlep musí být legální!

Místo, kde vylepíte váš plakát, vyfotografujte a pošlete nám snímek.

Hodnocení
Každá škola, která se zúčastní úkolu a doručí dle pokynů uvedených níže svoji fotografii, obdrží 150 bodů; Dále oceníme vždy 3 vítězné práce z každé z uvedených kategorií, které vybere odborná komise složená ze zástupců společnosti Ecobat s.r.o., školy umístěné na 1. místě získají bonus 1000 bodů, 2. místo obdrží 500 bodů a práce na 3. místě získají bonus 300 bodů.

I. Kategorie MŠ a Školy praktické a speciální

II. Kategorie I. stupeň ZŠ

III. Kategorie II. stupeň ZŠ

IV. Kategorie SŠ

Termín předání prací:
Do 4. 3. 2011, 24:00 hod.

Hodnocení prací:
Práce budou vyhodnoceny a body připsány do 18. 3. 2011

Způsob odeslání úkolu:
Práci odešlete prostřednictvím našich webových stánek nebo e-mailem na info@recyklohrani.cz

Škola zasílá do soutěže pouze jeden plakát zdokumentovaný na maximálně 4 fotografiích, jejichž celková velikost nepřesahuje 3MB.

Nemá význam odesílat více fotografií, komplikovalo by to vyhodnocení soutěže a na přidělení bodů školám případné odeslání více fotografií nebude mít vliv.

Hodně štěstí!

Pro případné informace kontaktujte školní koordinátorku Recyklohraní (Kristýna Haltufová - 3.G).
Comments