ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Oblastní kolo pIšQworek 2012 na naší škole!

přidáno: 31. 10. 2012 4:12, autor: Tomáš Dočekal   [ aktualizováno 31. 10. 2012 4:13 ]

V pondělí 29. 10. 2012 se v prostorách naší školy konalo oblastní kolo soutěže pIšQworky 2012. Celkem se ho zúčastnilo 11 týmů z blízkého i dalekého okolí. Potěšující je, že hned tři týmy byly z naší školy.

Oblastní kolo organizoval za pořádající organizaci SCG absolvent naší školy a skvělý hráč (nejen) piškvorek Ondra Suchánek, a tak vše běželo jak má. Boje byly líté a kolečka a křížky na hracích polích jen svištěly.

Zápasy byly napínavé do posledních chvil. Nakonec s přehledem zvítězil tým Kekel z Pekel, který byl tvořen studenty 4. G a oktávy Gymnázia a Střední odborné školy pedagogické Nová Paka (Jára Macek, Martin Macek, Kuba Zvelebil, Martin Nguyen a Vláďa Vojáček).

Na druhém místě skončil tým s názvem Korytkovci z Malých Svatoňovic a třetí místo překvapivě vybojoval tým Žrouti tvořený studentkami a studenty prvního ročníku (Adéla Frýbová, Pavlína Barková, Josef Kužel, Ondřej Tomeš, Jan Štál).

Do krajského kola konaného v pátek 23. 11. 2012. v Hradci Králové postupují první dva týmy. Reportáž z turnaje napsanou Ondrou Suchánkem si můžete přečíst zde.

Mgr. Tomáš Dočekal

Comments