ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Oblastní kolo pIšQworek na naší škole!

přidáno: 15. 11. 2017 10:46, autor: Tomáš Dočekal
Ve středu 15. listopadu se do naší školy sjelo 11 týmů s cílem postoupit do krajského kola v oblíbené soutěži pIšQworky 2017. Z těchto 11 týmů čtyři byly z naší školy, jak jsme již informovali dříve.

Soutěž organizovalo již přímo sdružení Student Cyber Games a komplexní článek o turnaji v Nové Pace je možno přečíst zde na oficiálních webových stránkách soutěže.

Komu se nechce číst uvedený odkaz, tak jen shrňme, že turnaj vyhrál tým Shober Shabes z Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice, který má se soutěží dlouholeté zkušenosti a byl již i v celostátním finále.

O to zajimavější jsou další dvě místa. Druhé místo zcela překvapivě vybojoval náš tým DPXO2 složený výhradně z terciánů (Lukáš Kraus, Tomáš Dyntr, Andrea Černá, Jakub Svoboda, Denis Dytrych), což je velká rarita! Třetí místo obsadil zkušený tým opět naší školy Club 210 hrající v kombinaci studentů septimy a oktávy ve složení: Vojtěch Kaván, Vojtěch Plecháč, Jan Plecháč, Josef Švehla, Vojtěch Pour.

První dva týmy postupují do krajského turnaje, který se koná v pondělí 27. 11. v Hradci Králové a naše škola tam nebude chybět.

Na závěr tedy připomeňme, že ze tří nejlepších týmů jičínské oblasti jsou dva z naší školy! Gratulujeme.

Mgr. Tomáš Dočekal


Autorem následujících fotografií z turnaje je Lukáš Zbihlej ze septimy:Comments