ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Obrovský úspěch v krajském kole ZeO!!

přidáno: 17. 3. 2015 9:08, autor: Tomáš Dočekal

V úterý 17. 3. 2015 se v Hradci Králové na Základní škole Jiráskovo náměstí konalo krajské kolo Zeměpisné olympiády 2015. Jak vyplývá z předchozích článků, letos do krajského kola postoupili z naší školy hned tři reprezentanti: Matěj Tegel v kategorii A a Jakub Tegel Markem Nádvorníkem v kategorii C.

V každé kategorii se sešlo deset nejlepších účastníků z celého kraje, a tak konkurence byla velká. Krásné počasí přispělo k pohodové atmosféře a po třech hodinách bylo dobojováno. Zbývalo ještě počkat na vyhlášení výsledků, což jsme nakonec udělali a ukázalo se, že to byl dobrý nápad.

Vyhlašována byla pouze první tři místa v každé kategorii, kompletní výsledky budou zveřejněny na webu http://soutezekhk.ssis.cz/ ve středu v podvečer. Naši reprezentanti byli letos velmi úspěšní, neboť Matěj Tegel v kategorii A vyhrál krajské kolo a Marek Nádvorník získal v kategorii C druhé místo! K těmto fantastickým výsledků gratulujeme.

Dodejme, že v kategorii A již další kolo neexistuje a v kategorii C se bude konat ještě ústřední kolo, do kterého postupují vždy vítězové a někteří stříbrní medailisté. Budoucnost tedy ukáže, zda Marek postoupí do celostátního kola.

V příloze jsou diplomy šťastných medailistů.

Mgr. Tomáš Dočekal

Ċ
Tomáš Dočekal,
17. 3. 2015 9:08
Ċ
Tomáš Dočekal,
17. 3. 2015 9:08
Comments