ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří

přidáno: 3. 12. 2013 9:25, autor: Tomáš Dočekal   [ aktualizováno 5. 12. 2013 3:21 ]

V úterý 3. prosince 2013 se konal na naší škole tradiční Den otevřených dveří. Co v tento den zájemce o studium a jejich rodinné příslušníky čekalo? Po příchodu do školy byli nejprve odměněni malým dárkem, a pak se jich ujali průvodci či průvodkyně z řad studentů, resp. studentek. Ti je provedli po škole, podali jim informace a zodpověděli jejich dotazy. Od 8.30 nemalá část návštěvníků zhlédla krátký kulturní program zakončený projevem pana ředitele.

Především zájemkyně o studium na střední pedagogické škole pak ocenily možnost vyzkoušet si nanečisto přijímací zkoušky z tělesné, hudební, jazykové či výtvarné výchovy. Zkrátka každý našel to, co potřeboval, a spokojenost některých uchazečů z prohlídky školy jen čišela. Dlužno poznamenat, že letos se na tomto významném dni podílely především třídy 2. A, oktáva a částečně i 3. A. Všem, kdo se na pořádání dne otevřených dveří v letošním školním roce podíleli, patří velký dík.

Ač oficiálně začínal program až v 8.00, přivítala naše škola první nedočkavé zájemce již krátce po půl osmé. Celkový počet návštěvníků dne otevřených dveří se vyrovnal loňským počtům a v některých ohledech jej dokonce překonal. Poslední zájemci opouštěli budovu školy okolo 16 hodiny, kdy celý den oficiálně končil.

Nezbývá než věřit, že velkou část zájemců ze dne otevřených dveří přivítáme v příštím školním roce jako naše nové studenty a kamarády. Již nyní však můžeme konstatovat, že Den otevřených dveří svůj účel splnil beze zbytku.

A na závěr několik fotografií:


1. Ach ta nešťastná administrativa ...

I administrativa je nutná ...

2. Uchazeče vítá vánoční výzdoba 
Vánoční výzdoba

3. Tělocvičný tým v plné pohotovosti!
Tělocvičný tým připraven!

4. Průvodci také připraveni vyrazit do akce.
Také průvodci jsou připraveni ...

5. A nějaké ty úspěchy ...
I nějaké ty úspěchy máme ...

6. I na Den otevřených dveří některé dveře ne a ne otevřít ...
Ani na Den otevřených dveří nejdou všechny dveře otevřít! Pak se musí povolat osoba nejpovolanější ...Mgr. Tomáš Dočekal
Comments