ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

pIšQworky jsou opět zde!

přidáno: 22. 9. 2013 1:44, autor: Tomáš Dočekal

Již pošesté pořádá sdružení Student  Cyber Games Mistrovství škol ve hře pIšQworky. V loňském roce se této soutěže zúčastnilo 516 škol a samozřejmě nechyběla ani škola naše. Po famózních výsledcích v předchozích letech, kdy naše škola dosáhla mj. absolutního vítězství, jsou naše cíle poměrně skromnější, avšak i tak není třeba házet flintu do žita.

Pravidla jsou jednoduchá: Vyhrát může každý, kdo poskládá pět koleček či pět křížků do jedné řady dřív, než se to podaří soupeři! Na každém turnaji v celé České republice na vítězné týmy čekají dárky a zajímavé ceny v celkové hodnotě milion korun. Kromě toho poznáte nové nadšence do piškvorek, holky kluky a kluci holky a kdo ví, třeba přeskočí jiskra! Každý účastník navíc dostane originální fix liner Centropen s logem soutěže pIšQworky – kluci modrý a holky červený.

Co tedy musíš ty, příznivec či znalec křížků a koleček, udělat? Sestav tým o pěti hráčích (+ náhradník), vymysli jeho název a vše nahlas Mgr. Tomáši Dočekalovi do kabinetu č. 18 (2. patro) do 1. 10. 2013. Podle počtu týmu bude uspořádáno školní kolo a do oblastního kola postoupí tři, resp. možná i čtyři nejlepší týmy.

Letos poprvé se mohou zapojit i mladší žáci, a to konkrétně studenti tercie či kvarty. Startovné je pro naši školu zvýhodněné 100 Kč za tým (jinak 220 Kč) a oblastní kolo se koná 6. listopadu na naší škole. Přesná pravidla a další informace najdeš na oficiálním webu soutěže.

 

Mgr. Tomáš Dočekal, školní koordinátor pIšQworek

Comments