ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Pojeďte s námi do Anglie!

přidáno: 28. 9. 2013 13:38, autor: Vlasta Drábková

Milé studentky a milí studenti,

stejně jako v loňském roce,  nabízíme Vám možnost zúčastnit se poznávacího zájezdu do Velké Británie na jaře 2014.

Každoroční pořádání zájezdu do VB nemá na naší malé škole tradici, přesto jsme se rozhodli nabídku opakovat. Důvodem je úspěch letošní jarní výpravy na ostrovy a četné dotazy z řad zúčastněných po podobné akci v následujícím roce.

Po přečtení níže uvedených informací zvažte svůj zájem a přepošlete tento mail svým rodičům. Rozmýšlejte nejpozději do půlky října 2013. Vy, kteří jste se již rozhodli, nezapomeňte se přihlásit! Své přihlášky posílejte na tuto adresu: vlasta.drabkova@gymnp.cz. V přihlášce uveďte celé jméno a třídu.

Při rozhodování berte prosím v potaz následující informace:

-          Nejsme velká škola, proto s podobnou nabídkou nepřicházíme každoročně. Letošní zájezd bude pouhou výjimkou z tohoto pravidla.

-          Počítejte s výdaji mírně nad 10 000,- (cena zájezdu + vstupy + kapesné).

-          Program zájezdu bude zpracován tak, abychom poznali známá místa Velké Británie a abychom se neopakovali. Vy, kteří pojedete letos poprvé, nebudete mít pocit, že navštěvujeme místa, jež za návštěvu nestojí. A vy, kteří se na cestu do Británie vydáte již poněkolikáté, nebudete „ztrácet čas“ již navštívenými místy.

-          Program zájezdu (hrubá kostra): cesta nebude přímá, ale přes Paříž (jednodenní prohlídka města + nocleh); poté pojedeme na sever Anglie, kde strávíme nejvíce času (Hadrian´s Wall, Manchester, Liverpool, prohlídka jednoho z fotbalových stadionů, Lake District, možná i York či Chester); cestou domů se zastavíme na 1 den v Londýně, kde mj. určitě navštívíme katedrálu sv. Pavla, jež nám byla letos kvůli pohřbu Margaret Tchatcherové odepřena.

-          Chcete-li přizvat svého přítele, kamaráda, člena rodiny či jinak blízkou osobu, můžete.

V případě dostatečného zájmu z Vašich řad rádi přistoupíme k dalším krokům – oslovíme cestovní kanceláře a vybereme z jejich nabídky. Vaše návrhy či přání poté můžeme při konkrétním výběru zohlednit.

                        Za všechny anglistky Vás zdraví Vlasta Drábková

 

Comments