ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ANGLIE – duben 2015

přidáno: 16. 9. 2014 23:33, autor: Vlasta Drábková


Milí studenti a rodiče,

Připomínáme, že se během celého měsíce září můžete přihlásit na poznávací zájezd do Anglie. Váháte-li, zvažte mimo jiné také fakt, že škola vzhledem ke své velikosti v příštím školním roce tuto nabídku opakovat nebude.

Pozvěte také svého kamaráda, sourozence či jiného rodinného příslušníka, jsme otevřenou školou a tyto možnosti vítáme.  

Pojedeme v první polovině dubna 2015. Plánujeme jednodenní prohlídku Paříže cestou tam (včetně noclehu) a poté několikadenní „průzkum“ Anglie, spíše její severnější části (Manchester, Liverpool, Hadrian´s Wall, Lake District). Samozřejmostí bude také jednodenní zastávka v Londýně.

V současné chvíli jednáme se dvěma cestovními kancelářemi, nabídka jedné z nich dokonce prozatím finančně padá pod deset tisíc při osmidenní délce trvání zájezdu. I ceny vstupného vycházejí tentokrát vstřícně (Ty nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a peníze se pak tradičně vybírají v autobuse až před návštěvami zpoplatněných míst.)

Nepropásněte možnost poznat kus země, jež rozhodně stojí za vidění!

Přihlaste se do konce měsíce září, a to prostřednictvím emailové komunikace. Přihlašovací mail musí obsahovat vaše celé jméno a také třídu, do níž docházíte. S Vaší účastí musí samozřejmě souhlasit Vaši rodiče! 

S koncem září, kdy uzavřeme přihlašování, se na Vás budeme obracet s dalšími záležitostmi. Informace především pro rodiče: platba zájezdu probíhá tradičně ve třech etapách – podzim, zima a měsíc před odjezdem v přibližně třetinových částkách.

Přihlášky a případné dotazy posílejte na email vlasta.drabkova@gymnp.cz.

Comments